Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

papaniiicko

jahodka123

No ja som na výročie urobila to, čo mal moj - už bývalý - priatel najradšej. Pred jedlom sme si kopli frťana - aperitív, pak nasledovala cesnaková krémova polievka s krutónmi a bryndzové halušky. Pak sme si dali červeného vínka, nasledovala vaňa atď... Plus som vlastnoručne vyrobila menu s našou spoločnou fotkou, ktoré bolo položené na stole aj so sviečkami, a celkovo bol stôl upravený ako v nóbl reštike.
A beskyd - 101 bodov :)

smajliQa

Adamkrt ty mas napady teda :D:D:D:D
nie nie... oslavicka bude teraz o par dni tak sa neviem dockat ako to cele dopadne.. no ale ved dam potom vedeit, ako to cele prebiehalo :)))

AdamKrt

Pre lepsi efekt by som mozno odporucal, urobit si na pocitaci vytlacok DENNE MENU a napisat tam vsetky chody od predjedla, cez polievku, hlavne jedlo, zakusok, cez masaze atd, az po milovanie a dozvuky. Ozdobit ornamentami a vytlacit to ako jedalny listok. Idealne na nejaky hrubsi papier, aby to bolo na urovni :)

AdamKrt

beskyd: vdaka, ale som hetero a k tomu este zadany :)

smajliQa: ako dopadla papanicko, ak uz oslava bola ? Co si nakoniec robila ?

Napadol ma este jeden recept na dezert, ktory by sa hodil k danej chvilke.

Vola sa HORUCA LASKA:
receptar.zena.atlas.sk

jajka001_15.04.11 16:43:
ale ked sa dobre napapas, to neznamena, ze Ti musi byt hned zle. Par kvapiek Cholagolu a za chvilu mas vytravene :) Naviac, kym sa clovek dostane k milovaniu, ved ma este hodiny casu na masaz, kupel, predohru, ustne techniky atd. - a to sa da robit aj s plnym bruskom. Lenze po tej dobe uz mozno cloveku aj vyhladne :)

ta3

AdamKrt navrhol kompletne a perfektne menu, sotva by som poradila lepsie, ja len chcem povedat jednu poznamocku Beskydovi: tak sa mi vsetko vidi, ze si sa pomylil pri vybere povolania

jajka001_

mozno by tvoj priatel ocenil nieco neobycajne co este nejedol, nejaku exotiku, morske potvory alebo nejaky mix ovocia so zmrzlinou poliate cokoladou alebo nejakym likerom

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.