papaniiicko

beskyd

ja by som ocenil nasledovne: pridem domov, krasna kypra zena, vesela, s usmevom ciperna ma pride privitat objatim, bozkom, pohladenim. v byte/dome rozvoniava husacina, vari sa dubakova polievka:) sadnem za stol, milujuca oddana zena prave vytiahne z chladnicky vychladene pivo a naleje ho do krigla. potom by mi nabrala chutnu polievku, predlozila skloniac sa k stolu tak, aby vo velkom vystrihu vynikli jej krasne velke oble nadychane prsia a so zvodnym usmevom by mi zazelala dobru chut:) potom by sa postup zopakoval pri husacine s knedlou a cervenou kapustou. spolu by sme si otvorili druhe pivo a vypili ho, potom umyli spolu riad, ja by som jej podakoval za to aka je uzasna a po spolocnom upratani by sme sa pomilovali. v noci by sme si spolu este pozreli priamy prenos z play off NHL a nadranom po skonceni hokeja by sme sa este raz pomilovali a drziac sa za ruky v objati by sme zaspali v cistych vonavych perinach pri otvorenom okne pri zurciacom potociku a cerstvom vzduchu prudiaceho do izby od okolitych ihlicnatych lesov:)

jajka001_

viem co by som si dala ja, ale co by si dal tvoj priatel neviem :)
ale muzi uprednostnuju zvycajne dobre prepecene pikantne masko, opekane zemiaky a dobry koláč

žažiká

ty ho ozdaj poznas a vies co ma rad nie? vsetci mame rozne chute...

no mna by potesil aj madarsky gulas s knedlikom lebo toto som uz davno jedla :D

ja som svojmu naposledy vyprazila kuracie maso plnene so syrom, sunkou, ananasom a druhe bolo plnene syr sunka, sampiony. K tomu hranolceky a vyzdobila som to cele zeleninkou. K tomu pifčo :) a dobry sex...