možem byt tehotná ?

Príspevok v téme: možem byt tehotná ?
lenulik123987

Ahojte, prosím ,potrebujem vediet jedno, či možem byt tehotná z toho, že ked som najprv spravila priatela ja, a potom ako sa utrel, išiel spravit on mna, či sa mohlo semeno dostat niekde tak,že som teraz tehotná abo čo :D dufam,že niesom ... som k tomu panna, tak ludia pomožte ! :O som zufala ... možno zbytočne,ale človek nikdy nevie :O

lenulik123987

Pohoda, dotkla si sa ma možno ,ale len trošku ... pýtala som sa totiž to na názor a blízko ku hádke sme nemali, ja sa tiež ospravedlnujem ..

mataBB

akurat teraz bolo na markize, ze v presove nasli dieta v hniezde zachrany

boze preco si ludia nedavaju pozor, nemuselo by sa taketo nieco diat, aj ked toto je este ten lepsi pripad, ved stale davaju v telke ze matka zabila novorodeniatko..je to hrozne..ked si predstavim ze jeden kondom by tomu zabranil tak by som tu zensku najradsej ubila

soffa

ja nemam pocit ze by som sa hadala...nepojedla som vsetku mudrost sveta,len mi je luto potom ako deti hadzu do hniezda zachran,alebo zabiju niekde na zahrade,popripade vyhodia z okna.to vsetko je nevedomost mladych ludi.Teraz nehovorim ze je to jej pripad,ak som sa ta dotkla tak prepac,...

megy10

jezis maria, ty si asi myslim, ze mozes byt tehotna aj ked trenky cez teba prehodi? nieje to take lahke sko si ty myslis, radsej sa uc a tak sexuj a prstuj a ochranu! opytaj sa rodicov tí ti poradia.

kudrlinka

prečo sa hádate? Otázka už bola zodpovedaná predsa, nechajte chúďa dievča na pokoji, naložili ste jej už kvalitne.