možem byt tehotná ?

Príspevok v téme: možem byt tehotná ?
lenulik123987

Ahojte, prosím ,potrebujem vediet jedno, či možem byt tehotná z toho, že ked som najprv spravila priatela ja, a potom ako sa utrel, išiel spravit on mna, či sa mohlo semeno dostat niekde tak,že som teraz tehotná abo čo :D dufam,že niesom ... som k tomu panna, tak ludia pomožte ! :O som zufala ... možno zbytočne,ale človek nikdy nevie :O

lenulik123987

soffa s tým začiatkom si ma zle pochopila ! je tam láska ... chceš povedat ,že by sme spolu chodili rok aj4 mesiace iba tak ? nie ,niesom ten typ ... a ten začiatok mal zniet tak, že predtým než by som s nim lahla do postele sme skúsili niečo iné ... ako je sex... tak nejak ..

silviklh

my sme ti v podstate napisali to iste,co kudrlinka,len inak polozene,skoda ze si to nepochopila...a neodpovedas,kolko mas rokov,tak asi sa hanbis by som povedala.

lenulik123987

Ľudia, boli sme v aute, tak kebyže sme niekde kde tečie voda,tak by si tie ruky určite umyl :) + nehanbím sa ,nemám sa začo.. a ak to sú blbé otázky tak nech sú, istota gulomet a nejak začat musím :P
kudrlinka : dakujem :)

silviklh

a to my mame ak ovediet :-) vsak mal sa riadne umyt,aby si nemala taketo blbe otazky...smiem vediet,kolko mas rokov,ci sa hanbis?

lenulik123987

Jemine, viem ako vzniká ... Pýtam sa len to, či ked do mna vošiel prstami, či mu náhodou niečo na ruke neostalo pritom ako sa utieral, je to všetko ...

nagrcanie

tak ako chces byt tehotna,ked si s nim nespala a si panna?paneboze kolko mas rokov?nevies,ako vznika novy zivot??hanba!!
ze tu vobec vkuse sa zakladaju taketo pridrbane temy!