Ako schudnem 13 kíl?

Príspevok v téme: Ako schudnem 13 kíl?
Sašulínek

Ahoj mám 14 rokov a som veľmi tučná, aj keď som už schudla päť kilo, vôbec to nie je na mne vidieť. Hlavne by som chcela schudnúť v bruchu a to v spodnej časti. Prosím poraďte ako ste schudli vy alebo niečo prosím.. Do leta by som sa chcela poriadne rozbehnúť, aby som cez leto už len dohnala nejaké to kilo navyše.. Prosím poraďte..

Sisi135

Za cvičenie sa berie aj rýchla chôdza ak je na to počasie, tak taká rýchla prechádzka prírodou ti urobí veľmi dobre. V cvičení ak ideš cvičeíť štýlom že ,,idem cvičiť nech to už mám za sebou" tak to nie. Fakt si treba nájsť niečo čo máš rada je veľa možností - bike, korčule, plávanie,...

samantha2110

Ahoj Sisi, som tiž mladá babena s nejakým tým kilečkom naviac ale úspešne sa mi darí chudnnúť. Poradím ti: skús trošku popohnať metabolizmus a trávenie zeleným čajom prípadne Aloe vera. pi veeeeľa veľa vody, odplavíš tak z tela všetky škodliviny, trošku cvič, (ale nie na silu, vyber si niečo čo ťa baví, nerob to len preto že chceš schudnúť, tak to nepôjde)...prajem veľa úspechov a daj vedieť ako si dopadla...

Sisi135

Rozhodne žiadne hlúpe diéty ako sú aj tuto na fóre (90 dňovka, 13.dňová mliečna diéta apod.) začni sa zdravšie stravovať bielu múku a výrobky z nej zameň za celozrnné, uprednostňuj chudé mäso - kuracie , morčacie, králik, chudé hovädzie, ryby, najmä tie morské ako losos, makrela, tuniak ale kľudne aj naše ako pstruh. Mliečne výrobky biele neochutené a polotučné. Jedz oriešky a semienka (samozrejme nepražené, nesolené) a veeeľa zeleniny, trošku ovocia. Na pitie čistá voda, čajík sem-tam nie moc sodíková minerálka. A snaž sa cvičiť tak 3-4x do týždňa po 40 - 60 minút a kilá budú razom fuč :D