Trapi ma brucho a boky

Príspevok v téme: Trapi ma brucho a boky
Buchticka NN

Ahojte hladam kamosku nemusi to byt realne ale asopn cez internet aby sme sa podporovali v chudnuti.Minuly rok som vazila 45kg na 160cm to bol dost dobre,teraz mam 60kg je to strasne,uz vobec nesportujem ako kedysi unavim sa rychlo,kondicka nula bodou: Ttrapi ma brucho a boky najviac ale celkovo by som chcela schudnut 10kg a udrzat si tuto vahu a zapacit sa niakemu chlapcovi:Dco si o tom myslite?za kolko by sa mi to mohlo podarit?mala by som si niaky treningovy plan urobit na kazdy den co budem robit a jest?a celkovo dohliadat na tekutiny..lebo uz neviem s tym zit:D

Lina30

Pre Katuša:
Nie, praveze su mi uz dobre aj nohavice, ktore som pred mesiacom nenatiahla ani po kolena.. moj problem su vnutorne stehna.lytka mam hrube aj ja,s tym uz asi nic nenarobime. Drepov robim okolo 5O, podla toho, ako vladzem. ale popritom cvicim aj na nohy, na brucho, zumbu, cinky, rotanu..vdaka nej mam minus 2 cm v pase.. mam aj hula hop, je to celkom zabavne a aj ucinne :) niekde som citala ze drep je kral cvikov :)

ginger27

ahojte spolutrpiteľky :) ja mám takisto najväčší problém s bokmi..potrebovala by som schudnúť asi tak 6kg z brucha, bokov a stehien..snažím sa obmedzovať v strave, vykonávať viac pohybových aktivít ale popri škole to nejde len tak..mojim najväčším problémom je asi nepravidelný denný režim..inak, som zo ZA..

carey

no z bokov by som aj ja chcela velmi schudnut, lenze to je taka partia co ide velmi tazko, cize neviem co na to posobi.

katuša

ahojte, aj ja by som sa k vám rada pridala :) ja potrebujem zhodiť pár cm práve len z brucha a bokov, ostatok len spevniť...ja som aj začala vo februari cvičiť..vydržala sok tri týždne, potom som ochorela, do toho škola a tak..a bolo po cvičení. teraz chcem cvičievať na trenažerovom bicykli a chcem si kupiť aj rotanu. nemate s nou niektorá skusenosti?