Hrča na píšťale

Príspevok v téme: Hrča na píšťale
MajkaKon21

Chcela by som sa spýtať, na nohe, konkrétne na píšťale mám nejakú hrču. Má priemer asi 3cm. neviem ri sa mi to zdá, ale narastá. No jedna vec je zcláštna, nebolí ma to, neudrela som sa tam. Vznikla mi sama od seba. Neviete mi niekto poradiť? Bojím sa toho. Mám s tým ísť na rontgen? Ďakujem !

enriqe

dobry den chcel by som sa spytat buchli mi hokejkou do pistaly a mam tam taku tvrdu gulu je to opucnute a neodpucha to poradte dakujem

majkakon21

ano ivka dam vediet...ale idem k nemu teda az neskor, nie zajtra, lebo mam zmenu lekara obvodneho, takze to chvilu potrva...ale som zvedava, ohlasim sa a dakujem :)

MajkaKon21

a akym sposobom sa to vybera? ako sa pri tom postupuje? ja mam panicky strach z chirurgii :-)) ale dakujeem, snad to bude len to, v pondelok sa chystam k doktorovi, tak uvidim co povedia tam

mataBB

no ono aj ten tuk moze byt tvrdy, nezda sa to ale je to tak :) urcite chod a uvidis, keby ti to aj vyberali, neni to nic strasne, mne to na ruke vyberali, bolo to v pohode...tieto tukove nadory ma strasne vela ludi, tak dufam ze aj ty budes mat len tukovy nador, ktory vobec nie je nebezpecny

MajkaKon21

Mati, je to tak no, takmer na pistale medzi kozou a kostou, tak neviem,ale je to dost tvrde asi na tuk,neviem...pojdem ano, dakujem si zlata moc..

mataBB

a to mas ako na kosti alebo pod kozou? lebo ja som myslela ze to mas pod kozou, nie na kosti..teda aspon tukove nadory byvaju pod kozou...aj ked na pistale sa to tazko zistuje..kazdopadne musis ist k doktorovi

MajkaKon21

ahaa...no, dufam, ze to bude v poriadku, dakujem ti velmi pekne...zlakla som sa,lebo hrca na kosti, to asi nie je sranda...dakujem ti moc...

mataBB

to bude asi tukovy nador...je to nezhubne.niekdy sa to zvykne aj samo vstrebat ale niekedy to treba vybrat na chirurgii...ale chod s tym k doktorovi