Kokosovy olej z DM?

jankaaaaaaaa

v dmke ho maju bud v regali de maju vseliake vitaminy, caje a take tie doplnky,alebo pri telovych kremoch od alverde,lavera a tak. a konzistencia je ako hustejsi olej sa mi zda

2bodka

Baby, toto som v DM este nevidela, ale urcite pozriem. Ja mam paradoxne pokozku na tele strasne vysusenu aj ked plet mam skor zmiesanu az mastnu. Po sprche (pouzivam olejove sprchove gely) ma vsetko svrbi od toho, aka je sucha :(

Akej konzistencie je ten olej? Vidim, ze je to teglik, nie flasa, tak to bude podobnej konzistencie ako vazelina.. alebo sa mylim?

Ja kokosovu vonu milujem, urcite by som to skusila...

2bodka

Baby, toto som v DM este nevidela, ale urcite pozriem. Ja mam paradoxne pokozku na tele strasne vysusenu aj ked plet mam skor zmiesanu az mastnu. Po sprche (pouzivam olejove sprchove gely) ma vsetko svrbi od toho, aka je sucha :(

Akej konzistencie je ten olej? Vidim, ze je to teglik, nie flasa, tak to bude podobnej konzistencie ako vazelina.. alebo sa mylim?

Ja kokosovu vonu milujem, urcite by som to skusila...

lochness

obnovujem temu - vcera som si kupila kokosak z dm, dala som si ho na noc na telo (jak detska ritka :)) a na tvar, hoci som sa trosku obavala kedze mam zmiesanu plet, ale rano som vobec nemala velmi mastnu plet ako som si myslela, uplne normalna a este mam aj pocit ze mi to stiahlo pory... dala som si ho aj na chodidla ktore mam dost suche a nic mi na nich nepomaha, vidim male zlepsenie ale som zvedava co spravi pravidelne pouzivanie... takze ja kokosak odporucam, aj ked vonu a chut kokosu neznasam :)))