zápal mozgových blán

Príspevok v téme: zápal mozgových blán
nephilim

Zdravím, dnes ráno som sa sprchovala a šla som von, kým som odišla z domu prešlo asi tak 50 minút, vlasy som už mala suché, ale pokožku ešte úplne nie. Vonku fúkal vietor. Teraz ma bolí hlava, a trochu mi je na vracanie, bojím sa či som nedostala zápal mozgových blán, mám ísť hned k lekárovi? alebo som si to len všetko vsugerovala, lebo som vystrašená??? mohol by mi niekto poradiť?

marta1234567

ahojte mam bolesti hlavy boli ma sija a bojim sa ze mam zapal mozgovych blan,horucku nemam ani zavraty mozno to moze byt aj stresoveho povodu?????prosim odpovedzte

nephilim

ved hej, hlavu si vždy zakrývam a dávam si pozor na takéto situácie, nech sa do nich nedostanem, len dnes to vypálilo tak, že som si myslela, že to bude v pohode a stiham, no nevydalo:-(....
a hlava ma stále boli, ale je to taká hnusná bolesť, ako keby tlak, tak ma to desí...:-(

jankaaaaaaaaa

podla mna nato aby si dostala zapal m.blan tak by si musela v takom pocasi s mokrou hlavou chodit aspon dva tzdne...

Inner

tak bolest hlavy a nabeh na vracanie je dost vseobecny popis. Ja by som asi pockala do zajtra a ak sa to nezlepci, tak pohotovost... do vetra a chladu je lepsie si vlasy vyfukat a dat ciapku... nabuduce radsej maj hlavu v teple :-)