Zenska zavist

Laurina22

Nie nie.Uplne cudzia zena...alebo zeny?Dost podstatne mi to zacina zasahovat do zivota.Kamosky neohovaraju,alebo sa mylim?:-)))

Laurina22

Ja to v hlave nemam,nezavidim ani krasu ani uspech.Ked chcem byt pekna,treba zo sebou nieco robit!Uspesna,treba na sebe makat!Nie,v ziadnom pripade nie nadavat a ohovarat,byt falosna,kydat na cudzie zeny!!!!Nejde mi to do hlavy,preto,lebo sa to tyka aj mojej osoby,som z toho znechutena a zufala zaroven.

zdenci

no preco sa niektora zena chova ako vypocitava svina ohovara a ublizuje? vacsinou lebo druhej zene nieco zavidi.ide pekna kocka po ulici a my mame v hlave "to je kurva a urcite je riadne hlupa" :)))

zdenci

ale istotne aj muzi to robia a zavidia a su zakerne svine..ale zeny to robia viac a extremnejsie proste je to tak. vedia strasne kalkulovat a intrigovat.proste sme vypocitave mrchy. ale bude to do velkej miery aj tym ze zeny maju vacsie problemy so sebavedomim ako muzi a takto sa to snazia podla mna kompenzovat.

alle

laurina, zvlastne, ze si myslis ze ty nic take nerobis, ale hlavne ze to generalizujes vseobecne na zeny:) Radsej sa pytaj, preco ludia, nemajuci sebavedomie, alebo nestastni zo svojho zivota zavidia uspesnejsim ludom.

A v dnesom svete, kde sa zmyvaju rozdiely medzi oba pohlaviami intriguju rovnako muzi aj zeny, len zeny to robia sofistikovanejsie.

Laurina22

Zdenci,mas pravdu.Dochadza k strasnym skutkom a clovek sa len prizera...ALle - som sice zena,ale ja taketo veci nerobim.Nech si kazdy sam kona podla vlastneho svedomia a vedomia,mna do toho absolutne nic nie je.