chradne mi tvar

Príspevok v téme: chradne mi tvar
face

ahojte mam 25 a moja tvar vyzera hrozne.ovela horsie ako vela mojich vrstvovnikov.dokonca horsie ako vela starsich ako som ja.snazim sa zit zdravo sportujem a chodim spavat skoro.aj tak si ale vsimam ze vyzeram horise a horsie.pouzivam viac kozmetiky ako moja priatelka!!neviem co sa to deje s mojim telom,ale ak totakto pojde dalej nechcem sa vidiet o takych 5 rokov.cim to moze byt ze takto chradnem.zacinam mat kvoli tomu psychycke problemy.obmedzujem kontakt s ludmi.idem akurat tak do prace a vonku sa cimtim velmi zle .vyzerat hrozne znamena citit sa hrozne.ak to takto pojde dalej neviem co budem robit a ak ma kvoli tomuto opusti aj priatelka tak somasi uplne v riti.pottebujem pomoc prosim.............

Michael86

Hádam ked raz budem vyzerat ako strýko fester nebudem zo eba robit neviem koho vsak vidte si na dno koryta more

Michael86

Ked sa venujes problemu len ho rozvíjas a prejavi sa to aj na fyzickom vyzore no lahko sa to píše ludom co sú tupý az tak ze sa nedokazu uvedomit ze co vlastne su

Sheylla

Chyba v mysleni!!! Jednoducho sa nekontroluj tolko. Zi!! vychutnaj si kazdu chvilu zivota, zi zdravo, pi vela tekutin, tes sa z kazdej malickosti a mas problem vyrieseny. To vsetko sa ti prejavi na tvojej pleti!

goccia

na tvojom mieste by som si dala spravit kompletne vysetrenia, problemy s pletou casto odrazaju nejake ochorenie, podla mna treba krvny obraz a mozno gastroentrologicke vysetrenie... neviem, podla mna tvoja lekarka by mohla vediet, ktorym smerom sa uberat

tvar

...ked sa ti pod ocami robia fialove flaky-nie je to dobre-budes mat nejaky zdravotny problem-len neviem teraz aky ci creva-alebo oblicky...
...ale ked oblicky nie su v poriadku tak opucha pod ocami-su to ranne opuchy
...tie fialove flaky by som skor povedala ze su spojene z crevami-skus uzivat probiotika-alebo zacni jest surovu kyslu kapustu/obsahuje tiez porbiotika/
a ked ti ochabuje tvar/nie je to vekom si este mlady/jedine ze je to dedicne-ako tu uz niekto pisal/ale podla mna budes mat nejaky traviaci problem a mas malo nejakych vit.a miner.ktore udrzuju tvarove svaly napnute.Vacsinou clovek zacne starnut ked ma velmi malo vapnika,vit.d a ostatne vit.a miner.
...ja by som na tvojom mieste zasla k lekarke a pytala sa na gastro-ci nemas nejaku poruchu vstrebavania zivin....
nemas poslednej dobe nejake traviace problemi?

face

presne tak ,,TVAR,, zvacsuju sa mi fialove flaky pod ocami a tym mi viac a viac ochabuje tvar.vrasky sa mi robia asi normlne.to uz pojde vekom.ale chcem zastavit to hrozne ochabovanie tvare.ako!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????

dodorka

ak sa to tyka cisto len pokozky asi by som navstivila nejakeho dermatologa, pouzivanim roznych kremov si mozees uhnat aj alergiu na ne tak bacha na to!!!! co by som osobne odporucila je mozno skusit ist k moru a liecit sa tam z vodou (idealne mrtve more) avsak pokial je tvoj problem o pokozke, ak je to o chudnuti a inych zmenach skusila by som rozbor krvi. mas pravdu na tvoj vek to nieje normalne tak skus hladat riesenia ako to zastavit, popripade zneskodnit :)nevzdavaj to a nezufaj hlavne nepouzivaj hocijake blbosti, tusim si spominal garnier - nic v zlom ale mala som od nich produkt a nebola som vobec spokojna, tak ako z niveou :( velka nespokojnost. a este k tvojej priatelke, ak ta prestane mat rada pre tvoju zmenu tak jee to clovek co si nezasluzi tvoju lasku, predstav si ze budes mat uraz v praci a otrhne ti ruku co potom? ak ta opusti kvoli zmenam na tvari tak co potom v inych problemoch, cely zivot sa nemozes strachovat, taketo situacie aspon ukazu ci je ta prava alebo ta lava :) vela stastia prajem