chradne mi tvar

Príspevok v téme: chradne mi tvar
face

ahojte mam 25 a moja tvar vyzera hrozne.ovela horsie ako vela mojich vrstvovnikov.dokonca horsie ako vela starsich ako som ja.snazim sa zit zdravo sportujem a chodim spavat skoro.aj tak si ale vsimam ze vyzeram horise a horsie.pouzivam viac kozmetiky ako moja priatelka!!neviem co sa to deje s mojim telom,ale ak totakto pojde dalej nechcem sa vidiet o takych 5 rokov.cim to moze byt ze takto chradnem.zacinam mat kvoli tomu psychycke problemy.obmedzujem kontakt s ludmi.idem akurat tak do prace a vonku sa cimtim velmi zle .vyzerat hrozne znamena citit sa hrozne.ak to takto pojde dalej neviem co budem robit a ak ma kvoli tomuto opusti aj priatelka tak somasi uplne v riti.pottebujem pomoc prosim.............

tvar

...presne popis co myslis pod tym pojmom chradne...
-zacinas viac a viac na tvari chudnut
-alebo starnes-robia sa ti vrazky a tvar ti ochabuje?
-alebo menis sa-ze sa v tavri sam nespoznavas ked sa pozries do zrkadla
-alebo vyhadzuju sa ti stale nejake vyrazky?

jajka001.

a ak si myslis ze je to naozaj vazne, tak chod ku lekarovi nech ti spravi vysetrenia ci nemas nejaku chorobu.
kolko denne vypijes cistej vody?

face

ale ja sa nemalujem.pouzivam iba hydratacne kremy na noc niekedy aj cez den.a potom roll on od garniere na sede flaky.mam pocit ze mi nic nepomaha a moj ksycht si stale pradie pos svojom.
vodu sa tiez snazim pit.a fajcenie som uz sekol.