Štítna žľaza a gastroskopia

lavickaa

U nas pri endoskopii podavaju vnutrozilove sedativa, rovnako ako pri kolonoskopii, cize clovek je uplne mimo. Takymto sposobom sa vytrhavaju aj zuby. Ked to lekari robia \"nazivo\", su to obycajni masiari. Navyse sa do krku da lokalne anestetikum, aby cloveka nenapinalo...

SEXICAHA

no ja som bola dnes mi strcili hadicku do krku tak ma natiahlo ze som to nezvladla a ani ma nevisetrili a na konci som zvracala fuuuj uz nikdy poradte co by zabralo nieco ine visetrenie a nie gastro je to hnus na nevidrzanie poradte nedalo sa to mi povedali ze ked sa nebude dat tak mi to nebudu davat a trapit tak niekto to neznesie no ja za to nemozem ........ sak som skoro skolabovala no hnus prosim poradte mi ine visetrenie a nie taketo alebo nejake tie tabletky proti zaludku a napinaniu lebo ma z nicoho nic napina a neviem z coho prosiiim poradte mi dakujem

Simonella

ja som bolaa.. a urcite sa nezadusis :DD.. budes dychat normalne nosom.. o dychanie nejde.. skor o ten hnusny pocit.. ten by ta mal trapit viac :o

Jana.8891

Neviem teraz presne ci myslis to vysetrenie žaludka, kde sa zavedie cez usta taka hadicka az do zaludka, ale asi ano. Neviem ake vazne mas ochorenie stitnej zlazy, ja som brala hormony na stitnu zlazu cca 3 roky, potom lekar povedal, ze aj ked ma jedna cast zlazy znizenu funkciu, tak, ze si tie hormony dokaze vytvarat sama, tak lieky mi zrusil. A na tom vysetreni som bola. Tam je velmi dolezite nemysliet na tu hadicku a dobre dychat...dva krat ma to zacalo "napinat" , ale dalo sa to. No naozaj neviem ci to moze byt horsie u ludi co maju väcsi problem so stitnou zlazou, ako napr. zväcsenie... to je najlepsie sa spytat endokrinologa alebo u gastro... no ked som tomu mojmu gastro lekarovi povedala o stit. zlaze, tak nic nepovedal, ani sa nic viac nepytal...