Suche vlasy

ISA:)

kokosovy olej som nasla na internete 500ml za 8 eur...a mandlovy olej sa da zohnat v dm??no a ja si vlasy vobec nefenujem a nikdy som si ich nefarbila ani nezehlila a stale su suche.pouzivam kloran harmancekovy sampon z lekarne a kondicioner,pretoze z tych z drogerie ma vzdy svrbi hlava a mam ju cervenu..dufam,ze tie oleje pomozu:)vazne vam dakujem

blond1

ja by som ti tiež odporučila 100% čistý za studena lisovaný mandľový olej od firmy Natura house.
Ideálnym olejom na vlasové zábaly.
Je vhodný na starostlivosť o veľmi suché, kučeravé vlasy a vlasy poškodené od nadmerného slnenia a soli z morskej vody.
Výrazne zlepšuje kvalitu vlasov - vyživuje a hydratuje vlasové korienky do hĺbky, dodáva vlasom výrazný lesk, obnovuje ich elasticitu a prirodzenú pevnosť.
Pokožku hlavy upokojuje, hĺbkovo hydratuje a ochraňuje ju pred nadmerným odmastením, čím zabraňuje vzniku suchých lupín.
Mandľový olej je aj najsilnejší prírodný stimulátor rastu vlasov.

blink_182

kokosák som ešte neskúšala lebo som ho nikde nenašla (a to som ho hľadala už asi 7 krát v DM-ku) ale podľa toho čo tu píšu je dobrý na suché a lámavé vlasy...

no a z mojej vlastnej skúsenosti by som ti odporučila mandľový olej, dávam si ho občas po umytí lebo kondicionér nepoužívam... alebo vo forme zábalov s inými vecami čo nájdem v kuchyni (väčšinou tam dám mandľový olej, banán, žĺtko, med, smotanu, kávu, citr.šťavu, citr. olej, pomarančový olej, avokádo alebo mango a kopec iných vecí)... mne to dosť výrazne pomohlo... mala som strašne suché vlasy od žehlenia a farbenia ale teraz sú fakt krásne lesklé... možno je to aj tým že nežehlím, nefarbím a nefénujem... takže to by si mala obmedziť aj ty ak nechceš mať suché vlásky...

a k tomu gliss kur... ako tu niekto spomenul najlepšie čo nájdeš v drogérii... no odporučila by som ti určite šampón z lekárne... tie drogérkové moc odmasťujú vlasy a možno to je ten hlavný problém... mala by som používať jemný šampón... môžeš skúsiť aj detský tie sú veľmi jemné ale neodporúčam na dlhodobé používanie... a jednoznačne nepoužívaj kozmetiku s alkoholom. to tvoje vlasy len viac vysuší

a šampón ktorý by som ti určite neodporučila je nejaký čisto prírodný, napríklad dixi... síce neobsahuje silikóny no myslím že tvojim vlasom by sa trošku zišli... mala by si si kúpiť nejakú bezoplachovú masku a naniesť po umytí vlasov... silikóny ti vlasy obalia a nevyprchá z nich vlhkosť takže nebudú suché...

dúfam že som pomohla... howk!

nathália08

ano kokosák je dobrý,síce stoji cez 7 eur,ale je fajn-tiež používam,a je aj lacnejší asi do 2 eur,dixi olej-je na svetle aj na tmavé vlasy.

jankaaaaaaaa

je to lacne a vela zien si pochvaluje, tak za vyskusanie nic nedas. alebo este cisty panensky kokosovy olej je na suche vlasy dobry