ako sa mam ovladnut?

Príspevok v téme: ako sa mam ovladnut?
araz

moj problem je,ze stale, ale stale musim nieco jest,zjem obed potom nieco malo sladke a za hodinu som strcena v chladncke zase a zacnem jest a uz citim,ze mam dost,ale este stale pokracujem v jedeni
,neviem sa ovladnut a vzdy to skonci,tak ze sa s prepacenim prezeriem a brucho mam ako tehotna.Vobec nemam pevnu volu zacat chudnut,zacnem vydrzim 3 dni a potom sa znova najem do prasknutia...tento rok od vianoc som pribrala zase dve kila
cbicit ma nebavi skusala som to a doma mam bycikel a ten iba zapada prachom

jankaaaaaaaa

tu podla mna vobec nejde o to ci je clovek syty alebo nie. ale o to ze my mame potrebu a chut jest. jest a jest a jest a jest hocico

jankaaaaaaaa

ja to iste.. nemam problem si niekedy aj o jedenastej vecer robit pirohy alebo spagety. tiez som dnes jedla zeleninu s ryzou a dusene maso na obed.. ale teraz? zozrala som polku babovky
a asi si este pojdem dat par kuskov :D

jajka001_

ale ta zelenina s nivou ti asi nestacila na to aby si bola sýta, nie? preto si mala potrebu to dojedat este rozkom. skus sa najest tak ze nebudes hladna, ale ani prejedena. prejedanim si roztahujes zaludok, ak si hladna, hladas co by si este zjedla.
skvarenina asi nie je moc zdrava ze?

araz

jajka001

prave to je u mna ten problem,ze to nedokazem dnes som si spravila na veceru o 18.00 zeleninu dost zeleniny s trochou nivy a povedla som,ze uz nic nezjem,ale neubehla hodina a zozrala som jeden rozok s maslom a este mi nestacilo, tak som si urobila skvareninu s rozkom s maslom a zozrala som zopar piskotov a teraz sedim a je mi zle,brucho mam nafuknute

jankaaaaaaaa

u mna je jedno co jem. ked v obchode nekupim naschval nic sladke tak cely den na tie sladkosti myslim a jem hocico a vsetko aby som si ukohila ten "hlad"

jajka001_

no, normalne, ovladaj sa...nejedz sladke lebo cim viac sladkeho ješ, tym viac sladkeho si telo pyta. je to ako zacarovany kruh. proste sa ovladni a nedaj si nejaku blbost, ked tak, daj si nieco hodnotné. zeleninu, ovocie.