Problém s priateľom

Príspevok v téme: Problém s priateľom
brunett

Ani neviem ako začať. Už nevládzem. S priateľom to škrípe. Je mi až do plaču, aké veci mi niekedy vyčíta, že ako sa správam... Teším sa kedy príde z práce, že budeme spolu, porozprávame sa, atd. a on príde a ide si zdriemnuť. Až sa mi slzy tlačia do očí. Pripadá mi to, akoby sa on vôbec na mňa netešil, nič. Čo sa týka sexu ... 1x do týždňa, max. 2x a to spolu bývame iba rok!!! Tak, aspoň sex s ním bol kedysi dobrý, ale teraz už ani na ten nemá čas. Cítim sa, akoby som už nebola príťažlivá. Láska aj tak po niekoľkých rokoch vyprchá, nie? Rozmýšľam, či to má zmysel.
Máte niekto podobný problém?? Ako ste ho riešili??? Píšem tu, na fórum, pretože nemám ani kamarátku, s ktorou by som sa mohla o takýchto problémoch porozprávať a tak to len v sebe dusím ... Ak poviem priateľovi, čo mi vadí, tak sa urazí, že to tak nie je, alebo sa pohádame :(

sweater

mozno staci len pochopit ze ste proste iny, chapes ako to myslim, niektori ludia su vecne nabity, az taky hyperaktivny az mi lezu na nervy a niektori ako ja niesu vobec taky hrrr, maju jednoducho cas, aj ja som sice mladoch ako ty ale tiez by som furt spal, neviem, ale myslim si ze to nebude len vekom, a tiez celkom nerozumiem co chces vyriesit rozhovorom, to ze byva unaveny mu nejako asi nevyhovoris...

ta3

vztahy su najzlozitejsia vec na svete a treba s nimi zaobchadzat velmi citlivo, ak sa vo vzthu vyskytnu problemy, treba o nich hovorit, dobra komunikacia ja zakladom, ale hovorit treba mierne, bez emocii, Brunett, hovoris, ze ked mu povies co Ti vadi, ze sa urazi, no ale velmi zalezi na tom, akou formou mu to povies, ak v tom on zaciti ostru vycitku alebo obvinenie a naozaj je to v tom, ze byva unaveny a Ty to nechapes a este mu cosi vycitas, tak necudo, ze sa stiahne a je po debate a problem ostava, hladaj vhodnu chvilu na rozhovor a tiez vhodne slova, len tak mozes uspiet, pytala si sa, ci je vek dolezity, ano je a medzi Vami je trochu vacsi vekovy rozdiel, cirka desat rokov nie je vela, ide o to, ze Ty mas este len 21 a urcite suvislosti este dost dobre nechapes, lebo este citovo nie si dostatocne zrela, ved ho nechaj nech si oddychne, ked Ty oddych nepotrebujes, to este neznamena, ze aj on by ho nemal potrebovat tiez, obaja pracujete, ale urcite nemate rovnake zamestnanie, mozno on ma fyzicky alebo psychicky tazsiu pracu ako Ty a mozno aj nie, len ju horsie znasa ako Ty, takze z Tvojej strany by bolo ziaduce lepsie chapanie priatelovych potrieb, nie je problem vztah rozhasit, problem je to potom dat do poriadku, nepochopenie, nevhodne slova, vycitky, urazky velmi zranuju, su to negativne veci, ktore zakonite vyvolavaju negativne reakcie, ak chces nieco zmenit, musis len pekne okolo neho, inak nielenze nic nezmenis, ale este setko viac pokazis

brunett

viem, že sa hádame pre blbosti!! ja mu napr. odvrknem, keď sa ma niečo opýta a už on na to reaguje drzo, tak toto zase mňa prekvapí, že ako sa správa .. mňa to rýchlo prejde, len jeho sa to dlho drží .. a potom s ním nie je normálna reč ... ach
Fakt, ako nejaký pubertaci ...

brunett

no fakt, ani jeden chlap, s kt. som bola, nebol takýto, asi preto, že oni boli mladší :) ozaj na tom veku niečo bude :))

vejva

veru jajka ma pravdu muzi to je iny gen ani s nimi ani bez nich hruzza ale je pravda ze ked nechcu nieco riesit v tom momente tak od nich nedostanes nic oni sa nevedia premoct ako my ze ked sa musi nieco riesit tak hnet no co s nimi uz narobime

zahorak

ja mam dojem že odpočiva preto že si da pivo a na zahori je že pivo spač a vino že hup na vec že skač ja nikdy ne odpočivam až večer idem riadno spat

brunett

jajka: rozumiem ako to myslíš :) on si to tiež všetko berie osobne a potom sa urazí, že čo zle urobil ... ja keď už mám toho všetkého fakt dosť, tak navrhujem rozchod, no on sa bráni, že prečo hľadám to najhoršie riešenie. Potom som niekoľko dní ticho, kľud ... a zasa je všetko fajn. On dáva vinu mne, že ja sa k nemu "hnusne" správam, tak je vraj aj on taký ... lebo my ženy máme aj dni, keď nás všetko vytočí :) on to nevie pochopiť ...