Kolko zarabaju predavacky?

Lulu2011

biela macka - samozrejme, ze len vyplatnu pasku, ved banka nevidi, co ti sef dal na ruku, ak mate obaja pracu hoc aj za minimalku, hypoteku dostanes, ale treba ti 2 prijmy

Lulu2011

a je to pase, aj tak sme prestupili inam a dokladovali tieto nase momentalne prijmy a nebol problem, takze to zbytocne nafukovat netreba

chalice

Lulita to fakt je blbe riesenie, oklames banku tym, ze mate ako vyssi prijem, ale budete mat potom z coho splacat?

0vecka

2 Maoam a kde tu ?? ja ked som si otvaral ucet tak som vsetko vybavil online a potom stacilo raz zajst na postu kde som im ukazal pas na ktorom bola fotka ked som mal 15 rokov... tea sa so mnou chvilu hadala a potom povedal ze ok....

inak co sa manazerov tyka mam pocit ze niekto tu ma mylnu predstavu ze manazer povie niekomu sprav to a ide na kavicku.... vyssi manazment sa musi yznat do toho co robia podriadeni.. musi zhanat pracu a starat sa o to aby setko islo ako ma... na to nestaci mat povahu.... na to treba mat povahu a prehlad na trhu...

2 lost ak by smetari nepracovali tak ich vyrazia a zamestnaju inych... ak by si toto povedal vyssi manazment tak by inych hladali velmi dlho.... a plno firiem by krachlo a nakoniec by nebolo ani na platy tych smetiarov...

biela mačka

a z tej Luly si netreba robiť problém, ve´d keď banku oklame a prizná dvakrát vyšší príjem kvôli hypetéke, no nebude mať reálne peniaze hypotéku splatiť, tak potom to vás trápiť nemusí...