Kolko zarabaju predavacky?

biela mačka

teraz je aj žiaľ taký trend, že zamestnávateľ dá na účet 400 a z toho platí odvody a zvyšok, napríklad dvesto, dá na ruku - lenže banka berie do úvahy len výplatnú pásku, alebo sa mýlim?

Maoam

apropo - taka vseobecna otazka - slovenske banky si vazne neoveruju originaly? rsp. neoveruju, ci im predkladane dokumenty a podklady su prave? kks, toto keby sa stalo tu, tak je z toho sudny proces

Maoam

Lulita: vies dufam, ze slo o trestny cin - dopustili ste sa podvodu, keby vam na to niekto prisiel (keby to niekto skumal), mali by ste z toho riadny pruser, od udania mozno az po sudny proces

na toto by som odvahu teda nemala, kks, to je hardcore

flegma

lula???? fiktivne vyplatne pasky????
a potom mas este tu drzost napisat, ze banka vas OKLAMALA?
takze prihodit si na plate a potom vyplakavat na fore, ze nemas z coho tu hypo platit, to je podla teba riesenie???
no ako mam fakt dost...

Lulita

macka - da sa, ale proste skrtis, kde mozes, keby si bola mamou dostanes 220 eur a muzovych 500, je to tazke ale vyzijete, my sme vyzili, ale ja som mala popro rodicovskej brigadu

biela mačka

takže tam, kde žena nemá prácu a muž má brutto 500 euro, ako si založia rodinu? A ako bývajú? Veď bývať s rodičmi je ponižujúce...