Kolko zarabaju predavacky?

Miguela

prosim vas....a neviete niekto, kolko by som zarobila v Deichmane na skrateny uvazok? cca? nasla som inzerat....ale nie je tam uvedeny plat a mna trosku odradza ten skrateny uvazok

gcccccc

mo ja som brigadovala v jednom obchodnom centre v drahej obuvi , predavacky mali zodpovednost za vsetko, robili milion inych prac ako len predavali ci blokovali topanky. a plat mali v cistom maximalne 400e

lulush

Bratislava predavacka billa 470, tesco 470, kaufland 460, lidl 500, terno aj od trzby aj zodp.za manko , albert hypernova 470, samoska 420 . Je to zderstvo skoda ze predavaci nestrajkuju ako to robili ucitelia mozno by docielili zvysenia keby v jeden den nik nepredaval. S takych platov sa zit neda s tie podmienky nezavidim. Predavac v drahom butiku zarobi aj 650 eur ale co chudaci co su v potravinach na pracovisku co nam poskytuje stravu zivotne dolezitu a potrebnu ty ludia makaju a nesedia za netom ako daktore butikove slepice co beru vyplatu za nic.

lulu22

takže môj názor.. moja mama, čo predáva v potravinách v malom meste zarobí okolo 350€...a sestra v BA v obchode s oblečením na pozícii predavačka zarobí 550€..predtym pracovala ako zástupkyňa manažérky a mala menej-ale to bola v inej značke. Ďalšia sestra tiež pracuje v BA a tá zarobí okolo 800€.
čo viem, tak predavačky v DM či 101tke zarobie tiež len okolo 400€..

lenka b.

to píšete aké hlúposti, že 500 eur...ja som predavačka v TT a zarobím 320 eur v čistom a makám aj soboty a nedele..A robím tú robotu, lebo som rada, že vôec nejakú robotu mám..A to mám gympel a ekonomickú nadstavbu..jednoducho sa firmy rušia, všade sa prepášťa tak každý drží ústa a maká.

lost

jajka001_

no to hej, taky automobil, ale zase na druhu sranu, je zopar auto nadsencov, co nemaju ziadnu skolu na to, ani odbor, ale naucili sa to doma :)
a ked pridu kupovat auto, tak vedia viac ako predajca :)
to nie je ojedinely jav..

ked som mal este sladkych 15, tak som bol celkom fanatik do PC, casto som bol vzdelanejsi o danej problematike ako predavac, co tam robil uz roky, ak nie dekady :)

ale mas pravdu v tom, ze ktory majitel by stracal cas so zaucanim, ak by to chcelo 2-3 mesiace casu...

napr, nebudem menovat, ale nasi telekomunikacny operatori
to je jedno ktora farba
v kazdej sa vzdy nasiel predavac, ktory mi nedokazal ozrejmit problem, ked som na to hladal otazku.
a to dokonca ani SPECIALIZOVANY TECHNIK(!)
ja som samozrejme vedel ako na to, ale bol som lenivy a hladal som jednoduchsie riesenie..
bol to avsak znacne specificky problem, o ktory zakopne mozno 1 z 50000 zakaznikov.

ale predsa :) bol to znacne zakladny problem, ktory by tecnik mal vyriesit.

(nestretol som sa s tymto len raz, ale asi tak 5x)

samozrejme, nie kazdy bol "tupec" vedel co robi, a povedal mi aj nieco nove co som nevedel, avsak mozno to bola len nahoda...

sranda je, ze dokonca ani v banke mi nevedia odpovedat na iste otazky :)

ale tak, aby som nebol len kriticky, raz za cas (ale zase to zalezi len od stastia) sa najde aj clovek co naozaj vie co robi a nema problem VYMYSLIET riesenie, ak sa s tym problemom este nikdy nestretol (toto je galakticke PLUS pre jeho pracovny zivot) :)