Ľúbi, neľúbi?

Príspevok v téme: Ľúbi, neľúbi?
simon_aa0

Sme spolu s priateľom už 5 mesiacov. Náš vzťah sa vyvíjal dosť pomaly zo začiatku až dokým sme sa dopracovali k tomu ako to je teraz. No od neho som ešte nepočula slovíčko ľúbim ťa. Viem , že mu na mne zaleži, ale ma štve , že mi to ešte nepovedal. Mal dva vzťahy a mu to nevyšlo , je to možno aj preto.. aale sam už vie , že ja som iná. Tak neviem pochopiť či sa až tak boji to slovičko vysloviť. Ja som mu to povedala a on ostal len mlčky a pozrel na mňa s usmevom no nič k tomu nedodal. Nie , žeby mi natom až tak zaležalo, ale aj ja potrebujem počuť , že fakt ma ľubi. nechcem ho do toho tlačiŤ a pýtať sa ho prečo , mi to nepovie.. ale trošku som z toho smutna :/

bambi25

ja som zila s clovekom 4 roky a prvykrat mi povedal ze ma lubi po styroch mesiacoch od nasho rozchodu....niektori chlapi to proste nehovoria

žažiká

len na neho netlac mozno sa to len boji vyslovit a nieje nic trapnejsie ako sa pytat lubis ma? na zaciatku vztahu. ked to tak bude citi a bude pripraveny povie ti to urcite. aj mne to chvilu trvalo kym som to zo seba vypacila

EXNIK

momentalne prezivam peklo v podobe neistot toho isteho charakteru.nevijem ako dalej.ked ho po mojich opakovanich pocitoch ze lasku necitim, poviem ze to nema viznam ze odchadzam.vojde donej taka agresivita a po chvily mi povije ze som prenho vsetkim a bla bla.horsie je to ze uz tim slovam nemozem verit bo tu lahostajnost co pocitujem z jeho strani je take bolestive.nieraz sa stava ze uz to nevijem vsebe drzat tak aspon tizko placem.idem sa ztoho zblaznit

xy:)

ja som tie slova povedala asi po roku a doteraz to nie je nieco, co by som hovorila kazdy den.. kazdy to berieme inac

ververeka

neodstras si ho tym, netlac ho. mozno ti to nikdy nepovie. ja tot iez nehovorim a pritom priatela lubim.
mala som byvaleho a ten ma odstrasil tym ze sa ma kazdy den pytal "a lubis ma este?" a kazdy den niekolkokrat az sme sa kvoli tomu hadali a povedala osm mu ze ak to chce pocut, mozem mu to hovorit kazdy den, ale nech rata s tym, ze je to len preto ze to chce pocut.

scotty

alebo len robí drahoty, lebo to videl vo filmoch... netráp sa tým, prestan mu to hovoriť ty... raz ti to povie aj sám

simon_aa0

ta3 ja viem , že slova niesu všetko..aj viem to , že to dava najavo skutkami , ale tak proste.....až take je to ťažke vysloviť..asi mi nič ine neostava le čakať:P

ta3

ano, je to krasne pocut, ale niektori muzi toho zvycajne vela nenahovoria a ten Tvoj je mozno aj koli predoslym sklamaniam opatrny, Simon, nebud smutna, povedat lubim Ta, to su sice krasne slova, ale iba slova a castokrat iba prazdne slova, povedat sa da kadeco, ovela dolezitejsie su skutky, mala by si citit ci Ta ma rad aj bez slovneho prejavu, mala by si to vytusit z jeho spravania ked ste spolu, z tonu jeho hlasu, z jeho oci, z vrucnosti jeho dotykov