ako sa ucit na statnicu

Príspevok v téme: ako sa ucit na statnicu
Leopard561

Ahojte, mam akurat jeden mesiac do statnic, a kedze som mal prenasanu skusku, z ktorej mam aj statnice, tak nezacinam pripravu od nuly.. ale chcel by som od Vas pocut rady, ako sa co najlepsie pripravit na statnicu, kedze si nemozem dovolit opravak, mate nejake typy, kedze materie je straaasne vela a uz teraz mam hlavu v smutku :(

ta3

Leopard,
predovsetkym ziadne stresy a panika, vsetko zvladnes v pohode, ale musis si verit

ja som sa ucila systemom, ze prvykrat som vsetko dokladne precitala a rozzula, aby som tomu rozumela, hlavne body som si podciarkla a potom pri opakovani som sa vratila iba v partiam tazsim a citala som si uz iba zvyraznene pasaze

vela stastia

einsteiníček

To nie je také hrozné, my máme tri štátnice za jeden mesiac... je toho neskutočne veľa, takže nie si na tom najhoršie...:)

Uč sa takým spôsobom, ktorý ti doteraz najlepšie vyhovoval, keďže predpokladám, že si sa musel učiť, keď si to dotiahol tak ďaleko...

Ale osvedčená je metóda - učiť sa 20 hodín denne, piť kávu - prípadne si dávkovať iné povzbudzováky a tak....:)) Dobré je tiež, keď si dáš nejaký plán na jednotlivé dni a ten aj budeš dodržiavať.... Ale a priori čítať, čítať a znova čítať..... Lebo čo človek nevidel vedieť nemôže....

Prajem veľa šťastia....:))) primárne - aby si sa ich dožil v plnom zdraví:)) a sekundárne - aby si z toho vyšiel úspešne:)))

Veľa zdaru....