obhajoba bakalarky

jajka01

aktualne otazky pramenov spravneho prava...a vobec neviem co su tote aktualne otazky...a navyse pravo je premna spanielska dedina, vobec sa do toho nerozumiem a nemam v tom suvislosti...no a moj konzultant namiesto toho aby mi pomohol, mi to fest sťažil...

jajka01

no ja mam tiez problem s bakalarkou....od januara som mu postupne nosila casti bakalarky a on to mal uplne v riti...a chodila som za nim osobne, dost casto, ale furt mi len oznamil ze si to "nestihol" precitat...a teraz 2 tyzdne pred odovzdanim sa mu konecne uracilo si to precitat a dal mi skoro vsetko prerobit...a ja vobec neviem ze ako, lebo mam taku na hovno temu ze az... :( neviem vobec co mam robit :(((

mona123

ja som mala, konzultant a oponent boli úplne iných názorov, musíš sa dobre pripraviť na to čo ti vytkol oponent, preto tam je tá komisia, ja som mala oponenta úplného buľa, ktorý sa v tom vyžíval ako on vie ukázať na to , že nie som normálna, našťastie to všetko dobre dopadlo , ale dlho som sa spamätávala ako rýchlo som mohla prísť o 5 rokov snaženia

jajka001_

Sedí zajko na pníku a niečo píše. Ide okolo líška a pýta sa ho:
- Zajac, čo to píšeš?
- Diplomovú prácu na tému "Ako zajace líšky kynožia".
- Ale zajac, veď to je úplne naopak!
- Nie je! Neveríš, pod sa pozrieť - a zavedie ju do svojej nory. Von
sa však už vráti bez nej. Na druhý deň ide okolo vlk.
- Zajac, čo to píšeš?
- Diplomovú prácu na tému "Ako zajace vlkov kynožia".
- Ale zajac, veď to je úplne naopak.
- Nie je! Ak neveríš, pod sa pozrieť - a zavedie ho do svojej nory.
Von sa však už vráti bez neho. Na tretí deň ide okolo medveď.
- Zajac, čo to píšeš?
- Diplomovú prácu na tému "Ako zajace medvede kynožia".
- Ale zajac, veď to je úplne naopak!
- Nie je! Neveríš, poď sa teda pozrieť - a zavedie ho do svojej
nory. Tam napravo kopa roztrhaných líšok, naľavo kopa roztrhaných vlkov,
vzadu zopár roztrhaných medveďov, uprostred veľký lev a zajac prehovorí:
- Vidíš, vidíš medveď, nezáleží na tom, akú diplomovú prácu
píšeš, ale akého máš konzultanta.

0vecka

jj je to svinstvo... ja som dostal tiez nejaku supnutu znamku od mojej veducej od oponenta som dostal B pritom viem ze nejaky fesak dostal od nej A a od oponenta E ... tie znamky su asi fakt len take ze pozriem a vidim....

si myslim ze informovat sa tu nema zmysel pytaj sa ludi od vas so skoly co to maju za sebou ... myslim ze je to dost rozdiel co sa skol tyka...

ververeka

ale tak ju tu nekritizujte. bakalarka je praca na tyzden. a to ze na tom makala tri mesiace je fajn. niekto ani to nie.
literatura je, ale veduci je tu od toho aby ju usmernil a poradil jej.

lionesssssss

axaaa, možno bola chyba že si na tom pracovala len tri mesiace a že si to konzultovala len cez emaily... u nás na fakulte by ti takýto prístup neprešiel...

mimochodom, literatúra je vždy ku všetkému, len treba ovládať cudzie jazyky...

axaaa

uz sa to neda prerobit, bolo to zviazane, odovzdane, fx bolo uz v posudku, pritom som to odovzdavala v dobrej viere ze je to v poriadku, s nikym som konflikt nemala, vsetky chyby som opravovala podla jeho pokynov a nakoniec mi v posudku vytkol take veci, ze som skoro odpadla..ta tema bola nevdacna ale lepsie som to fakt nevedela.nikto predtym o tom nepisa, nebola o tom ziadna literatura, len stare zakony

bibi123

Ja som mala zo zaverecnej aj od skolitela aj oponenta (ktory mi bol nedobrovolne prideleny) Acka... mala som tu pracu zbuchanu za tyzden intenzivnej prace, lebo skolitel nemal nikdy cas a ja som do poslednej chvile cakala, ze si ho najde. Komisia mi tam par veci potom vytkla, ale obhajila som, mala som skor formalne chyby-nejake casti poprehadzovane na zaklade rady mojho konzultanta a chytanie ma za slovicka.. Neviem, je to neobjektivne subjektivne posudzovat svoju pracu, ale ja osobne si myslim, ze som ju az taku dobru nemala(v porovnani so spoluziakmi asi ano, aj som vzdy dostavala za seminarky plne pocty, co spoluziaci nie, lebo som trosku v tomto smere perfekcionista, ale teraz ked si ju spatne prelistujem, tak sa mi zda dost zla), takze otazka je, ako si s pracou spokojna Ty? Uz si to nepamatam, ale ono sa tusim bodovali konkretne casti, tak skus si s nim prejst tie body, na kolko % si naplnila ciel, citacie,... este ma napada- Neflakala si to? nemas s nim konflikt? necakal, ze sa mu za to mailovanie odvdacis-flaskami, sladkym? lebo potom si neviem vysvetlit jeho konanie. Uz sa neda prepracovat? Ved je len stred aprila, bakalarky sa zvacsa nefinusuju az na konci aprila-na vacsine skol?
v kazdom pripade vela stastia, hlavne sa dobre nauc, aby si si dojem z prace napravila...