Ten mesiac je nádherný!!!!!!

AdamKrt

ta3: bude v zohravat svoju ulohu aj to, ze Slovensko je zvacsa hornate a tym padom sa meni aj hustota vzduchu, tlak, oblaky, vietor - je to ine ako v rovinach.

jahodka123

no vraj čím "farebnejší" mesiac, tým viac bordelu v ovzduší :-/ Ale pekný bol, to sa musí nechať, aj keď som sa nevyspala :D

ta3

ja byvam u protinozcov, ale aj ja vcera predvecerom som ho v splne obdivovala, bol zaveseny este celkom nizko a bol velmi velky no a cez noc uz bol uprostred oblohy, takze mensi, ale vonku bolo vidno ako cez den, tu celkove slnko a mesiac ziaria ostrejsim svetlom ako na Slovensku, cez den je nutne mat slnecne okuliare a je jedno, ci slnko vychadza, je prave poludnie alebo slnko zachadza, je mimoriadne intenzivne, casto som myslela preco je tomu tak, ved slnko a mesiac je na oblohe iba jeden, tak preco na Slovensku ziari menej intenzivne a tu tak, ze bez slnecnych okuliarov je to na oci dost neprijemne, vidim pre to dva realne dovody, toto nie je velmi industrialna krajina, cize tu je ovela menej smogu ako povedzme v Europe a potom je zname, ze prave nad Australiou je velka ozonova diera, cize slnecne ziarenie nema co tlmit

Linguistics

tiez vybehujem na balkon, paradny je :) Skoda ze vtedy, ked mal byt najvacsi za poslednych 18rokov bolo u nas uplne oblacno a nic nebolo vidiet. Mesiac je krasny.. objekt :D