poradte mi s depilaciou voskom nad hornou perou u zien

Príspevok v téme: poradte mi s depilaciou voskom nad hornou perou u zien
monika2012

prosim vas o radu :/ mam problems chlpkami(fuzikmi) nad hornou perou. su tmave ale pouzivam peroxid vodika na ich bielenie. pomaha to a vecsina ludi vravi ze nie su vidiet lenze ja viem ze su tam a znizuje mi to sebavedomie. :( ..rozmyslam and depilaciou voskom u kozmeticky ale neviem ze ked po depilacii zacnu chlpky rast ci treba cakat do urcitej dlzky kym narastu aby som mohla depilaciu opakovat. nechcela by som chodit s ciernymi bodkami(korienkami) nad hornou perou po ulici.... DAKUJEM :)

angela85

mne nosi sestranica z rakuska za polovicnu cenu, alebo z netu tiez je to polovicna cena, len tam je zas postovne 2€ tak tam sa oplati kupit viac naraz

cherryR

myslím že prvý krát radšej ku kozmetičke..a potom sama doma kludne :) kamarátka to skúšala prvý krát sama doma s voskovým pásikom a keď si ho nalepila a mala strhnúť stratila odvahu a pomaly si ho odlepila :D lebo sa bála si to strhnúť :D tak ten prvý krát skôr nech to niekto iný urobí :D

alzbeta503

katkaa: to vazne??? tak to si ma nepotesila :( keby to bolo kdekolvek inde ale nie nad perou..no som ja koza...teraz budem vyzerat ako chlap, dakujem pekne...::D:D

katkaaa

alzbetka: to si si asi dala ten epilacny krem vsak? a tie chlpky ti akokeby "zhoreli"? ja som si to raz dala na stehna a od vtedy si ich musim holit. cize tiez nemam moc dobru skusenost s tym kremom..osobne neodporucam.

Weva

a cenovo? To balenie je drahe, ale ma v sebe 10 pasikov (a jeden pasik sa deli na dve polovice, takze vlastne na jeden krat pouzijem 1 pasik),... to balenie vydrzi mesiace a mesiace :)

Weva

ja tiez pouzivam tie veet voskove pasiky - sice potom trosku treba pockat kym sa pokozka upokoji, takze ked je moj muz prec spravim si "svoj vecer" a mam potom na par tyzdnov pokoj...
a mam pocit, ze tie chlpky casom skor slabnu. Ale moje boli vzdy blond takze co sa tmavnutia tyka s tymto tiez nemam zlu skusenost.

alzbeta503

ahojte :)
ja som pred dvoma tyzdnami vyskusala taky krem ktory mi po aplikacii uplne odtrsnil tie chlpky, ibaze zacali rast hrubsie a tmavsie co som nechcela docielit! kurnik no co robit teraz? lebo nechcem pokracovat v tom odstraovani, som to teda pototo...

katkaaa

pripajam sa :) zbytocne je chodit ku kozmeticke. staci voskove pasiky veet, su aj presne urcene na tieto miesta (horna pera, boky na licach atd). a ak tie nie su uplne ti postaci pinzeta :) aj to pomaha. ja si to trham pinzetou pretoze nemas cas si ist kupit voskove pasiky. a mna to vobec neboli. zo zaciatku trosicku bolelo ale to si uz po case zvyknes :)

tsil

aj ja si depilujem sama doma a je to úplne v pohode..načo sa obejdnávať ku kozmetičke a čakať na termín, hneď ako si všimneš, že sú chĺpky viditeľné dáš si ich okamžite preč a tvoje sebavedomie bude v pohode...