len raz s Kollarom - mate nove byvanie

polepetkova

Lost, ty si velmi naivny, ked si myslis, ze tento typ deti bude zarabat na nas peniaze.. z dcereniek vyrastu podobne individa ako su ich matky a ten jeden syn... ten nas z biedy nevytrhne :)

lost

a druha vec, pre ktoru by sme mu mali byt vdacny je, ze aspon udrzuje pyramidovu hru nazive (rozumej dochodkovy system).
treba vela deti, aby mal na nas kto zarabat :)

no a k tym liahnam, ak by to nebol on, bol by to niekto iny a za menej, cize "bargain hunter"

ale jedna vec je na tom dost zla a to ze coskoro nebudeme vediet kto je koho sestra a brat a potom budeme preincestovany jak zajace...

lost

tak pre neho je jeden byt asi tak drahy ako pre nas jeden chleba...

cize podla mna on to vobec neriesi co a komu plati alebo musi zaplatit.

je to asi stale lacnejsie ako platit mediam za tolke "PR" clanky

sikovny chlapec, hold, sikovnym svet patri :)

jajka001_

to tiez, ale myslela som na ten jeho harem :)
zas chlap si zozenie sex aj ked je bez prachov, mozno nie s modelkami ale ved tych uz ma aj dost nie?

krasavica

on je drbnuty lebo neodola sukni a asi nevie pouzivat kondomy...a tie baby su zlatokopky ktore ho cielene koli tymto veciam vyhladavaju...vedia v akych podnikoch ho mozno stretnut a cielene sa s nim zoznamuju za tymto ucelom...aa kedze nepouziva ochranu, staci ho potom uz len zovriet nohami a nepustit :D:D A holcina je zabezpecena na cely zivot:) dieta neak zvladne ale prachov ma az do smrti kedze je o nom zname ze na niaku zo svojich zien a potomkov sa nikdy nevykaslal a tucne ich podporuje vsetkych! taak pome aj my do klubu:D