nevie,čo chce?

Príspevok v téme: nevie,čo chce?
charlotte123

ahojte všetci..píšem sem,lebo som už úplne zúfalá...neviem,na koho sa obrátiť...mala som 4-mesačný vzťah...s mužom,kt. milujem viac ako svoj život....ukončil to on s tým,že mu chýba sloboda..pritom slobody mal habadej,ale dobre..už sú to dva mesiace,ja sa neviem z toho vyhrabať....teraz mám zdravotné problémy...začali sme spolu zasa komunikovať...pýtala som sa,či z lútosti...on že nie...poznáme sa dlho,on mával obdobia,že sa so mnou rozišiel a ani to vlastne nechcel...o čo mu ide teraz?

Threesha66

Chlap ktory robi veci a pritom ich nechce robit, ublizuje ti a nechce to ani on sam tak naco to robi? Asi ta iba skusa co si schopna urobit ale je asi trochu na hlavu. Keby sa so mnou niekto furt rozchadzal a vracal spat potom sa rozisiel a o pol roka dojde zasa a povie mi ze nedosiel z lutosti tak ja ho bez lutosti poslem kade lahsie, ale uvidis ako sa to vyvynie dalej drzim palce

Matyo

V nadpise si si už odpovedala, on fakt asi nevie čo chce. Na druhej strane, keby mal k tebe hlbšie city, tak nebude váhať a zostane s tebou...