Dlhodoba nevolnost a obcasna bolest brucha

Príspevok v téme: Dlhodoba nevolnost a obcasna bolest brucha
Giacomo

Pozdravujem Vas,

skuste mi pomoct ak sa da.

Dlhu dobu cca 3/4 roka pocitujem stavy malatnosti, slabosti. To co ma trapi je ze cca rok ma pobolieva bruchu na pravej strane. Ide o bolest na dotyk. Je to raz bolest pod rebramy, potom okolo pupka na pravo, tak v spodnej casti pri slabinach. Skusal som to sledovat ... no marne. Neviem urcit kedy, po akom jedle, po akom vykone .... Neboli to vzdy, je to obcasne, avsak raz do tyzdna urcite, Je to pichlava bolest asi raz dva krat to pichne a potom nic ( v oblasti slepaka a vyssie ), v inych pripadoch to je bolest po celej pravej strane, taka slaba tupa, a ked si to stlacim tak je silnejsia tupa bolest, po case to prestane.

Bol som u gastroentoroga, robili mi gastro, vredy ani nic podobne nemam, mal som helikobaktera ktory je vylieceny. tak mi robili so spodu kolono, ( bolo to tesne po dovolenke v Tunise) mal som trochu krvy v stolici tak preto mi robili kolono. mal som zapalene hrub. crevo v sigme. Dostal som pentasu. Tu som vybral a citil som sa lepsie. Nikdy viac som krvacanie nemal. To bolo pred 3/4 rokom.
laktozu nemam, vsetko ostatne je v poriadku podla vysledkov.

Bol som u chirurga ci to nieje slepak, nieje. Bol som na sono, vsetko v poriadku, Krvne testy mam vraj "ako Superman", vsekty vysledky su dobre. vsetky.

Co sa tyka malatnosti, bol som na stitnu zlazu, vsetky testy su absolutnom poriadku.

Skuste mi prosim dat odpoved ked vas nieco napadne.
Som uz bezmocny.
Dakujem. za radu.