Čo s chlpkami?

Príspevok v téme: Čo s chlpkami?
maria645

ahojte. mam taky problem :/ som tmavsej pleti a mam aj tmave vlasy. Cize z toho vyplyva ze aj tie najmensie chlpky mam take hnedkaste. lenze najviac ma trapia chlpky na bruchu pretoze tam su mi dost vidiet. nechcem si ich holit, jedine co som rozmyslala je, ze si ich vytrham voskovymi pasikmi. Hanbim sa aj pred priatelom. co mam spravit?

silvia19

ja som tiez mala podobny problem, ale odkedy som si to zacala vytrhavat strojcekom je po probleme. chlpky sa ztensili, nie su tmave priam si biele az. Zo zaciatku to trosku bolelo, Nevysipalo sa mi to, ale vzdy si to namastim telovym mliekom alebo niecim na telo.

maria645

tak ako velmi. neviem posudit ze ci az moc ale urcite nie malo kedze mam skoro ciernu farbu prirodzenu vlasov. aj nad tym strojceok som uvazovala, len sa bojim, zeby sa mi to vyhodilo vyrazkami.

hm......

neviem, ja by som sa bala toho, ako to bude dorastat. ako velmi ich mas tmave? nedali by sa odfarbit? viem, ze ot nie je idealne, ale neviem si predstavit, ako to bude vyzerat, ked to dorasta. ja si depilujem ruky, tam mi chlpky nezhrubli, ani nejak nepichaju, takze som rada. a brucho mam vpohode. ak by som nemala, asi by bolo trhanie az krajne riesienie, najskor by som skusila odfarbenie, ved ak to bude zle vyzerat, vytrhas. a odporucam asi skor strojcek ako vosk, lebo na vosktreba mat spon 0,5cm chlpy, co bude pri dorastani vyzerat divne

maria645

hej hej mam to pod pupkom.. no vlastne na celom bruchu ale pod pupkom su najtmavsie a okolo su jemne ale su vidiet. ok skusim. :)

User_37597

ja som "mala"tento isty problem...raz sa mi to nahodov odhalilo a hups uz bol trapas na svete..potom som si to vydepilovala a je po probleme...je to jemnejsie potom ked ti znova narastu ako ked to oholis a staci raz za mesiac...ak to mas pod pupkom jednoznacne to vytrhaj ak ta to trapi