Je naozaj trochu kíl navyše hrozný problém?

Príspevok v téme: Je naozaj trochu kíl navyše hrozný problém?
sussiee

zaujímalo by ma, ako chlapy naozaj vnimaju zensku postavu... ci sa im naozaj pacia tenucke postavy nosiace velkosti xxs... ja sama som trosku pri sebe, nie som obézna, no nemám primeranú postavu.. snažím sa tých pár kíl dať dole, ale velmi sa mi nedari..

vôbec si tým pádom neverím, nedokážem robiť takmer nič, pretože stále mám v hlave len to ako si každí určite myslí, že aká som trápna a tučná a neviem čo všetko :( dosť mi to znepríjemňuje život

veľmi by ma teda zaujímalo ako to videa ostatní... či je to až také hrozné,ak žena nie je vyslovene štíhla...

H2O

krasa je vec vkusu, už si to uvedomte.. xxs sa v globale pačia tak 15ročnym, starši už vedia, že ženu musi byť za čo chytiť ..

ta3

Sussiee, som sice zena, ale ver mi, ze par kil navyse naozaj nemoze byt ziadny problem, ale problem to zacina byt, ako aj v Tvojom pripade, ked Ty sama vo svojej hlavicke z toho robis hrozny problem, zapamataj si, ze svet Ta vnima taku, ako sa Ty citis, co si sama o sebe myslis, ked budes vyzarovat radost a sirit dobru naladu okolo seba, budes pritazliva, aj keby si mala este viac kil na sebe ako mas, je to vsetko o psychike, pravdepodobne este si mlada a este si nezazila skutocne problemy, ku ktorym par kil navyse urcite nepatri, tak hlavu hore, usmej sa na svet okolo seba, on Ti to niekolkonasobne vrati spat

sms

nie som ideálna,ale v zime lyžujem,v lete hrám tenis a chodím na korčule,veľa sa smejem cítim sa šťastná a som v pohode frajerov môžem mať koľko chcem tak sa okolo mňa točia
rob čo ťa baví a kilá nerieš výsledok ťa prekvapí

sussiee

dakujem za vsetky ohlasy.. :)
snad zmenim ten postoj k sebe a zacnem byt viac sebavedoma.. chcem aj zacat cvicit, tak dufam ze sa to zlepsi trochu :! a budem mat uz aj naco byt :)
aj ked neviem ci viem tie svoje kila "nosit"... :( niezeby som sa tlacila do veci ktore mi nie su dobre, skor naopak... myslim ze mam problem dat na seba aj tricko, co mi ide tak akurat lebo mam pocit, ze som v nom obtiahnuta... :/

Threesha66

No pokial stretnes chlapa ktory ta bude milovat tak rozhodne milovat preto aka si, ja si myslis ze chlapy tie nase vychudnute zeny len vyuzivaju, ved to vidim aj na ulici akoze vobec nevyzera dobre skor mi to pripada ako keby bola chora a bleda. Mne sa nelubi ked baba nema ziadnu rit ani prsia len kosti jej trcia a ma kostnate krive nohy, ja si myslis ze prava baba ma par kilecok urcite navyse a vobec nemusi mat ploche brucho. Ja meriam 172 cm a vazim 67 kg, mam frajera ktory ma vazne miluje a ja milujem jeho a poviem ti ze obaja kritizujeme okolie :D

mate59

som chlap a odpoviem ti, mne sa páčia ženy, ktoré majú šarm a niečo zo seba vyžarujú a nejaké kilo navyše absolútne nevnímam, ale nemyslím tým 10 a viac kíl navyše.Vychudnuté ženy ani muži nie sú pekní.

polepetkova

sussiee, ano, je to problem a velky!

Pretoze ty sa evidentne vnimas ako velka, nemotorna, skareda a preto ta rovnako vnima aj tvoje okolie..

..niekedy sa 80kg baba vie pritazlivejsie "niest" nez 50kg, ktoru ta 80kilova strci do vrecka..

no a pokial ti to s chudnutim velmi nejde, tak to nedramatizuj a skus len cvicit a trochu spevnit.. pretoze darmo vidim na ulici 50kilovu babu, ktora ma aj tak faldiky z toho, ze vsetko svalstvo ma ochabnute..

sweet_lolitta

ja ti poviem takto....chlapom sa paci to, v com ty sama vyzeras sexi ;) nech si uz obezna, vychudnuta, plocha, ci ceckata, musi ti to pristat :)

Kvety zla

zalezi aj od toho, ci vies tie kila navyse nosit. poznam baby, ktore su fakt krasne v tvari, upravene a aj ta postava im pekne vynikne v spravnom obleceni, hoci nemaju velkost XXS ani S.
ak sa ale snazis zakryt svoje kilecka navyse tym, ze sa narvavas do velkosti M a mas velkost XL, tak to veru pekne nie je.
a este, nemusis byt dokonala, trochu sebavedomia robi divy. malokto posudzuje ludi podla toho, ako naozaj vyzeraju, ale podla toho, co vyzaruju. :) ak si uvedomis, ze dokazes byt krasna aj s par kilami navyse (nehovorime o obezite ci morbidnej obezite, len o par kilach navyse), nadobudnes sebavedomie a zaroven zacnes vyzarovat spokojnost, a aj ludia budu spokojni s tym ako vyzeras :) vsetko je v hlave.