Nejasnosti v kvasinkovej diete

Príspevok v téme: Nejasnosti v kvasinkovej diete
l_O_l

Dobry den.najprv by som zacal tym ze mam biely povlak na jazyku a nevonia mi pekne z ust.Docital som sa ze to jen a 98% kvasinkove ochorenie tak som si zistil co mozem a nemozem jest.najprv som nejedol len sladke efekt bol ten ze som schudol kilo no biely povlak ostal tak potom som zacal teda naozaj dietovat drzal som dietu 2 tyzdne schudol som kilo a ziadnu zmenu som nepocitil.vysledok toho vsetkeho bol ze som schduol 2 kila (co mne velmi netreba) a nic viac.preto by ma zaujimalo co mozem jest lebo po dlhej dobe som si prezrel diety a zistil som,ze udajne mozem jest aj syry tvarohy dokonca aj mlieko a nemozem jest bravcove maso.moja dieta pozostavala zo sardiniek,sunky,vajec,celozrnne pecivo,probiotika biopron9 natural ryza ovocie(pomarance,jablka) a zelenina vsetko okrem zemiakov a kukurice.Rad by som vedel ci mozem jest aj zemiaky,mlieko,tvaroh,syry pretoze nasiel som www stranky ktore sa vzajomne vylucuju v tomto smere.Dakujem za odpovede

opica1

ale ryby a nie sardinky! tým sa mysli nejaké file, alebo nejaká dusená ryba, čo kupiš v celku bud mrazenu alebo čerstvu.

opica1

no konzervované veci treba tiež vylučit uplne, čo si nečital nižšie??? čo som pisala. Ved to je všetko spracovaná potravina, a to by si sa čudoval, že aj také sardinky, či iná konzerva obsahuje cukor....
táto dieta má byt uplne zložená z jednoduchých a nespracovaných jedál

Slobodna

No tak sardinky v konzerve nie sú najšťastnejšie riešenie, ale taký tuniak vo vlastnej šťave v konzerve by mohol byť a ryby tak pomenej, raz do týždňa.
Citrovital dostaneš v lekárni, buď vo forme kvapiek alebo tabliet.

l_O_l

a co sa tyka ryb mozu byt aj sardinky v konzerve? a citovital to je co? a pocul so meste ze treba brat kokosove mieko a oreganovy olej.kde to zozeniem?

Slobodna

Protiplesňová diéta:

NIE:
cukor, med, biela múka- chlieb, rožky, hríby
plesňové syry
droždie
vajcia
jablká, hrušky, pomaranče-sladké ovocie
zemiaky
ocot, pivo, víno
mlieko, mliečne výrobky
arašidy
sója a všetky výrobky zo sóje
bublinkové nápoje
musli
sušené ovocie
údeniny
koreňová zelenina
biela ryža

ANO:
vitamin C - citron, kiwi, grep,paprika, ríbezle, kel
olivový olej
biely jogurt
acidko
zakysané mliečne výrobky
cesnak
cibuľa
reďkev
por
cvikla
orechy a semená
ryby
biele mäso
ryžový a kukuričný chlieb(polystyren)
ryža natural

Diéta sa drží min. 3 týždne!
odporúčam plus Citovital užívať

l_O_l

tak na tych vsetkych strankach praveze pisu ze sa mozu vajcia,kuracie maso,ryby,nie velmi sladke ovocie,zelenina tak teraz neviem.a pijem celkom dost tekutin a ani helikobaktera nemam.

opica1

acidko ale neochutené, pretože tie ochutené su tiež samý cukor. A aj jogurty neochutené. Proste vyhodiť všetok cukor. Sardinky su totiž konzerva a konzervované veci pri takejto diete - tak to nie. Obdivujem tých čo takuto dietu vydržia...

sissia

opica, suhlas. Ved masom sa organizmus zanáša toxinami najviac.
Dieta so šunkou a vajcami je o ničom. A samozrejme nič kysnute a sladke, tie 2 tyzdne určite.
Same zeleninove polievky, šošovicu, veľa rasce a kurkumy a oregana.
A skor acidko ako jogurty.jeden pohar denne stačí. A syry len ked mozarelu. Inak žiadne.no a kaše ako kukurična alebo pohanková.

opica1

ale ved práve šunka, sardinky a rozne podobne spracované potraviny sa nemaju pri tejto diete jest. A takisto vajcia su neni dobrym riešenim.
hlavne treba jest vela zeleniny, ovocia trošku menej, probiotické jogurty ani pečiva by sa nemalo vela, jednoducho, je to strašne náročná dieta. a ked sa vratiš k normálnej strave, tak sa ti aj povlak znovu urobi na jazyku.
A piješ dost tekutin?

RNG

Candida potrebuje pre svoj zivot sacharidy. Tj jedine, ako sa ju da vynicit je vyhladovat=bezsacharidova dieta. A ani to nestaci, treba brat silne protikadidove doplnky, ako citricidal a najma oreganovy olej v davkach, kde sa nachadza 3x 200 mg carvacrolu.Sacharidy samozrejme sa daju nahradirt kokosovym olejom, niekolko lyzic denne, ktory je tiez mierne protikvasinkovy.
Podrobnosti nozes najst na Google.sk pod rng candida.
Vo fore je tam aj viacero prispevkov ludi, co s candidou bojovali a uspesne ju zdolali za par tyzdnov.