Kde si dat urobit nove prsia?

Príspevok v téme: Kde si dat urobit nove prsia?
Mudr Ketrin

Ahojte,
chcem podstupit plastiku / zvacsenie prs.

Trochu som hladala na internete....nasla som vselijake nazory...

Chcela by som ist na plastiku u nas na Slovensku. Najviac mi vyskakovali Interklinik a Dr. Cerven. Avsak citala som, ze niektore zeny museli ist po operacii u Dr. Cervena na korekciu do Interklinku....predsa len vraj maju v Interkliniku celkovo profesionalnejsie prostredie a ludi...Citala som aj o tomto lekarovi....Dr. Racz...velmi ma to zaujalo...ak sa skolil priamo u najlepsieho svetoveho plastickeho chirurga....somjedinecomam.sk

Mudr Ketrin

dobre...diky...idem do tej diskusie...skusim tam hodit tuto temu este raz....

mne sa prave ten interklinik paci....vyzeraju, ze sa tomu venuju fakt na vysokej profi urovni...to ja potrebujem...odradza ma informacia, ze ten dr. Cerven to robi ako na beziacom pase...

Nelina27

Ketrin, tema na nove prsia je tu uz davno zalozena, ako ti poradila vejva:-)
reklamu na Interklinik tu niekto robi dookola... ja osobne som tam bola na konzultacii ale nakoniec som si vybrala ineho lekara, okrem ineho aj pre tie nekrestanske peniaze co za to pytaju, no ved kazdy si moze porovnat a potom vybrat:-))) profesionalov mame na SK viac, nastastie nie sme odkazani len na Interklinik;-)

vbk99

Ahoj, ja som na tom podobne..Tiez som zvazovala Dr. Cervena, Trsku, Minarovjecha, Interklinik al. Esthetic. Neviem sa rozhodnut. Najlepsie mi vyhovuje operacia v Bratislave. Kedy planujes operaciu? Ja asi az po lete, nwm jak by sa mi zahojili rany do leta..

vejva

ahoj co sa neopytas bab v teme silikonove prsia tam to fici ved alebo si to skus poprecitovat sice to ti zaberie asi vela casu xi xi.No ja mam zase iny problem chcem ist na zmensenie v BA a neviem sa rozhodnut tak ti teda neporadim velmi