ukoncit to??

Príspevok v téme: ukoncit to??
hanka131

ako ukoncit moje trapenie??smrtou?? nad tymto sa uz dlhsiu dobu zamyslam a hladam odpoved...mala som anorexiu...a dostala som sa do zachvatoveho prejedania..povedala som to rodicom mysliac ze ma aspon vypocuju..oni mi povedali ze som rozmaznana a ze si to namyslam..mamina riadne nahucala po mne-tradicne...takze uz naozaj neviem...nic ma tu nebavi...nemam uz poriadne ani kamarotv som otrasna nedokazem sa na seba v zrkadle pozerat znamky mam hrozne...proste uz dalej neviem...

elsa5.5

svadba sa dá zrušiť čo by sa nedala,ale čo potom??terajší partner urobí za ňou hrubú čiaru a tento ked sa nezmohol na nič za 2 roky tak už sa nezmôže a nakoniec ostane sama....,takéto unáhlené rozhodnutie a oboch mať nemôžeš tak čo vlastne chceš?

Sue..

lulu: nelubis ani jedneho!
a uprimne ,pre teba aj pre tvojho priatela bude lepsie ak svadbu zrusite lebo vydavat sa s tym,ze je v tvojom zivote aj iny ...no neviem ci je to prave najlepsia perspektiva stastneho a fungujuceho manzelstva

ta3

Lulu, teraz sa pytas co mas robit? Mala si si to premysliet skor, nez si suhlasila so svadbou a ako vies, ze ten druhy je taky uzasny?, to moze byt iba zdanie, ved si s nim nechodila, so svojim buducim manzelom chodis 3 roky, s tym druhym to moze byt iba iluzia, tak sa neplas, lebo nakoniec sa moze stat, ze zostanes sama

lulu55

Caute..Viete mi niekto poradiť, prosim.. mam problem. o styri mesiace sa mam vydávať za mojho partnera, s ktorým chodím uz tri roky. Problém je ale v tom, ze pred dvoma rokmi som spoznala uzasneho chlapca, ktorý sa do mna zamiloval..ja na neho dodnes neviem zabudnut, ani on na mna.. Lubim oboch.. co mam robit? :(

hanka131

mate vsetci pravdu...ja neivem ja som v istych chvilach stastna ale potom pridde zase nieco zle a zasa som v depke.....a neznasam pohlad do zrkadla...radsej a tam ani nechcem pozerat...ale dakujem ze ste mi otvorili oci...ja som sa proste potrebovala len s niekym porozpravat..ale nikto z mojho okolia tu nebol...a ani nie je...terza je nalada dobra ale dufam ze uz ta zla nikdy nepride :((

Threesha66

Kolko ze to mas rokov ked uz premyslas nad smrtou? Nic neni horsie ako stratit svoj zivot tak nekecaj ze to chces ukoncit. Kazdy z nas mame problemy, trapenie a pocitujeme smutok a by si neverila ze su aj horsie veci ako anorexia a prejedanie sa. Skus si len tak sadnut na pistel a v tichu premyslat nad sebou. Ci je spravne robit to co robis, ze sa prejedas, zamysli sa nad tym ci je v tvojom veku zdrave mysliet nad smrtou kvoli takej chujovine. Ja ti poviem a teraz neklamem, mam rovnaky problem ako ty akurat ze ja som to este nikomu nepovedala, tajim to a to je moja velka chyba, taktiez ked sa pozriem do zrkadla co sa radsej nepozeram tak som akurat znechutena, no snazim sa to obmedzit a poviem ti ze sa mi to dari. Tak to nevzdavaj dievca, bojuj so sebou a uvidis ze vyhras a potom si s usmevom spomen co si chcela spravit a chvala bohu sa to nestalo. Drzim ti palce.

Juro_

Si veľká romantička, tak nevydržíš ešte, ako to dopadne? Ak sa zabiješ, tak už nikdy nezažiješ lásku. Ako vyriešiš to, že ti chýba romantika tým, že sa o ňu pripravíš?
www.facebook.com
Vyzerá to, že si romantička :D
Ak tam nemáš foto, tak to je asi naozaj tým, že máš nejaké komplexy mänejcennosti, ale druhá vec je tá, čo si o tebe v realite myslí opačné pohlavie. Chalani o, ktorým by si mala záujem. kedže si anorektocká - máš skreslený pohlad o tom, čo sa mužom páči, tak sa dá predpokladať, že sa rovesníkom páčiš viac než si myslíš.

Na známky môžeš srať. Po skončení strednej nikto nebude pozerať nato na, aké známky si to spravila, ale iba či máš maturitu a na vysokú sa dostaneš aj s trojkami. Slečny sociologičky z fóra by ti mohli napísať s akými známkami berú na sociológiu.

Raz vypadneš z domu, budeš mať vlastný byt, auto a chalana o, ktorom snívaš, a ak nie, tak prípadne aspoň takého o, ktorého budeš stáť.

vierka86

co si sa zblaznila, takto nehovor, nic neukoncuj, musis zacat chodit medzi ludi, najst si priatelov, zacni sportovat, niecomu sa venovat a objavis aky je zivot krasny, tazky ale krasny