Ako ma mohol takto odpinknuť?

Príspevok v téme: Ako ma mohol takto odpinknuť?
:// fúúha

Mojou chybou/ vadou nazvyte si to ako chcete je, že sa v pomerne krátkom čase neskutočne namotám. Poznám jedneho chalana (ja mám 18 on 16). Sme z rovnakej dediny a kolujú tu klebety a tak no to je nepodstatné. Je miništrant a ja ako veriaca chodím do kostola. Už dávno pred tým som si všimla, že dosť veľa na mňa pozera, čo ma v tom čase vedelo veľmi vytočiť. Potomm som snim bola koledovať ale nejako extra sme nekomunikovali spolu. Potom som išla na stradnú a nevídavala som ho nejako často až tento rok. Začala som ho dosť často stretávať. A celkom dosť opeknel. Je sexi, čo si budem klamať. No a požiadal ma na fb o prieteľstvo, aj keď sa ani nezravíme, potvrdila som no neriešila, potom som ho videla vo vlaku a tak ma napadlo, že sa ho opýtam, že prečo no neodpísal. Neriešila som to nejakú dobu a teraz som si na to tak nejak spomenula a začala som sa vnímať tak, že sa mi páči a dosť veľmi :) a kamarátka ma chcela s nim dnes zoznamiť aby sme sa aspoň zdravili alebo tak. stal on kamaratka a ja a ona snim kecala, že by ma chcela predstaviť a tak a že či by sme si ruky podať aspoň mohli a on povedal nie. tak trápne som sa začala cítiť, že konec a on sa ani nepozastavil nad tym aspoň tak nevyzeral no ja som dostala depku a cela dobra nálada bola preč..a proste ked sa ho kamoška este opýtala, že prečo si ma pridal k priatelom, že nepridal a čo sa žiadosť poslala len tak z neba? proste neviem čo si mám o tom celém myslieť a ani neviem čo o nom... :/

AdamKrt

Deti, deti.... a to je taky problem, ked sa Ti pacil, ist a oslovit ho niekde priamo ? Ved si ho poznala. Mozno mu bolo len trapne, ze si do toho zaangazovala dalsiu osobu a urobila z toho divadielko.

:// fúúha

ale tak je pravda, že je mladý, ale proste kamoška je spoločna známa ak som si myslela že to bude jednoduchšie

ta3

mohlo sa to stat aj preto, lebo je este velmi mlady, neskuseny a hanblivy a asi mu vadilo aj to, ze si do toho hned zamontovala Tvoju priatelku, asi sa citil trapne, ze tam bol svedok Vasich doteraz tajnych sympatii

jajka001_

no, chcel si dokazat ze sa mu pacis a ty si mu to potvrdila tym ze si si ho potvrdila v priateloch. ked zacal citit ze zacinas po nom ist tak si to rozmyslel - lebo je v puberte - a zacal hrat machra ze on nic. to ze ta verejne odmietol bolo ubohe a trapne, daj si ho prec z priatelov a kasli nanho. ak ma zaujem, nech sa snazi on. ty si mu uz sancu dala.