Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

veronn

Ahoj JanulQQQa :) ano,som spat,uz ste mi aj chybali...Hihi ano,aj som sa celkom potesila,ze 6kg je uz fuc.Ale tak,to neni za 2tyzdne,ale je za tym dlhsia praca...A toto je este len zaciatok a teraz to pojde este pomalsie,ale som s tym zmierena a viem,ze jedine co musim robit,je vydrzat!
Pacil sa ti moj jedalnicek??Tak to som rada...aj ked vravim,nie je to tak vzdy na 100%,ale vacsinou sa snazim.Dnes som si napriklad dala na ranajky 2parky,co teda nie je asi 2x zdrave,ale tak co uz.Ja tiez nechcem mat v hlave len jedlo a vkuse rozmyslat co mozem a co nie,vsak zivot nie je len o tom...ale prave preto sa snazim mat par zasad a tie viac-menej aj dodrziavat.
No,co sa tyka operacii,tak ta prebehla v pohode,len po nej som mala dost velke bolesti a este mensie komplikacie,ktore sa este stale doliecuju,ale za taky tyzden by malo byt uz vsetko o.k.
Hm,ale co je s tebou??Ked sa citis tak zle,tak sa ti ani necudujem,ze na zdrave stravovanie nemas ani pomyslenia...ale neboj a ani sa tym nezatazuj.Ked sa das do poriadku a budes sa na to citit,tak sa do toho znovu pustis.Do vtedy,ale dufam,ze sem aspon obcas zavitas a potesis nas par slovkami o sebe...Drzim palce,nech si co najskor fit,zdrava a plna energie :-)

JanulQQQa

Veronn ty si späť :) Som ozaj ale naozaj velmi rada....uz si mi tu chybala...hehe :)Je uz dosť neskoro,číže sa mi uz nechce citat co si mi odpisala :) ale jedalniček som cakala a bol naozaj velmi dobrý.
Aspon mne sa pacil, a myslim že takým to jedalnickom sa k svojej postave dostanes....a dobre som citala?:) schudla si 6kg?:)
Veronn teraz ti uprimne,ale uprimne s obdivom gratulujem :)
A ako bolo na operacii? :)ake to bolo? bolestive ci nie?
A mne sa tento tyzden nedari. Nie vyslovene ze nedarí,ale nemám svoj týžden.Neviem co sa somnou deje ale uz piaty den mam bolesti hlavy (dost silné),som stale unavena(vcera som dokonca zaspala a to som myslim ze mala spanku dost),vnoci som dostala krc do celeho tela...proste som v ritke. Je mi tak zle,ze nedokazem vobec mysliet nad tym co jem,ci jem dobre a tak :) proste musim sa z tohto vyhrabat a pokracovat....
Ale netusim co so mnou je ....

Kristinkita_1

Ja ani tak nechcem radu, skor sa chcem "nakopnut tym spravnym smerom" a hlavne sa niekomu vyzalovat.
Je nass tu takych myslim viac.

Kristinkita_1

Tak jem, resp. snazimm sa jest zdravo. A mam uz nto nervy, lebo s kamoskou som zacala vo febbruari na sebe makat, ona schudla sest kg a ja nic. Dnes sme boli spolu na kave, a citila som sa pri nej dost... no ako to povedat, cudne. Ona: spokojna, vyrovnana, kočka, a ja? No akesi podkopane sebavedomie mam uzz z toho ze sa nedari.
Snazim sa jest na minutu presne 5x denne, celkom sa mi to aj dari, ale moj velky problem je-akko u vacsiny z naas, ze pridem domov, a zjem nieco co by som nemala, a uz je to tu...

Sisi135

veronn: Na desiatu je jogurt super nápad, ale normálny rozhodne nie nízkotučný! A k tomu pomalý sacharid - vločky alebo celozrnný chleba a to najmä vtedy ak máš na obed mäso so zeleninou (že ti v obede chýba sacharid)

neonka

ahojte kocky:), priatel zacal pred dvoma tyzdnami behavat a zdravo sa stravovat, nikdy sme s nadvahou problemy nemali, no dnes sa mi stazoval, ze mu s tym nepomaham-lebo furt musim nieco jest- a najmä pocas kramov.
takze od zajtra zacinam zdravou stravou- prevazne bielkoviny, zelenina, ovocie a cerealne potraviny+ sport, :)
podotykam, ze ked mate nieco navyse-nap, skusky alebo praca, tak vam to ide lahsie ako ked len sedite doma a lemrite-takze sup pustit sa do niecoho

veronn

velrybka hehe no moje chute su momentalne tiez dost zvlastne,ja by som v poslednej dobe len rybu s rybou jedla :-D Hm a co sa tyka menzesu,tak ano,myslim,ze to moze byt sposobene aj zmenou zivotneho stylu a telo by si malo casom zvyknut a prisposobit sa.Ked nie,tak treba ist za lekarom a povedat,ze mas takyto problem a nebrat to na lahku vahu...Viem,ze sa to babam stava,ked nejak rapidnejsie schudnu,ale neviem ci je to uz aj tvoj pripad,to rapidne schudnutie ;-)
Kristinkita co keby si opisala svoj priblizny jedalnicek,mozno v tom je chyba co,kolko a kedy jedavas...lebo ako vidim co sa tyka pohybu,tak v tom asi problem nebude...

Kristinkita_1

A zabudla som: moja vyska je 162cm a vaha:57kg, mozno to nie je vela, ale som maličká, a som zvyknuta na vahu 48-50kg, takze mam cca 5-6kg naviac, a citim sa ako klobása.

Kristinkita_1

Tak snazim sa stravovat pravidelne a hlavne veeela ovocia a zeleniny. Doobeda si doprajem aj nieco sladke.
Moj problem asi spociva v mojej praci, kedze mam sedave zamestnanie a cokolvek zjem, tak mam nafuknute brucho. Do fitka chodim uz od februara, a ked nestiham, tak si zabeham, pohyb mi nechyba, vystupujem busom 40minut dalej ako mam pracu, takze uz len ta "prechadzka" je pre mna pohybom...
No naozaj neviem, kde robim chybu. Asi sa nato len velmi sustredim.

velrybka

no co baby ako to ide? mne celkom dobre,cvicim kazdy vecer,strava pravidelna...niekedy ma prepadne velka chut na sladke tak si dam cukrik,alebo 2kocky horkej cokolady..citim sa fajn,len mi meskaja menzes..myslite ze to moze byt tym ze som zacala cvicit? lebo niekde som citalaze sa to stava..no a tehotna urcite niesom :D a este nejako mi prestalo chutit ovocie asi som sa ho prejedla za posledne tyzdne,tak v kuse do seba pcham iba zeleninu :D spolubyvajuce na intraku sa smeju ze sa premenim na kozu :D a ked si tak spatne pozeram tak som za tie 3 tyzdne nemala vobec nic vyprazane! a to je uspech velky pre mna,lebo v nasej skolskej jedalni nemat 3 tyzdne nic take je uplne neuveritelne :D

no ale uz by som sa mohla prestat chvalit,nie? :D aj vy sa pochvalte,ake su vase chute..a nejaky tip na ranajky dajte lebo uz potrebujem zmenu po tych jogurtoch,vlockach a celozrnom pecive..hm?

baby drzte sa! a na konci leta jake kocky budeme? waaa uz sa tesim :D