Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

iwus93

Majolka: no ale ked si nedám napr. niečo bielkovinové na olovrant tak nevykryjem svoju dennú potrebu energie :/ a že vraj v jednom jedle nemá byť viac ako 20-25 g bielkovín, pretože telo to nespracuje..tak zato som si dala cottage na 2x

Majolka

iwus93,
R:su vpohode :)
biely jogurt ti doda potrebne ranne bielkoviny a ovsene vlocky su skvele na chudnutie, samozrejme zelenina musi byt

D: co sa tyka pudingu, musim povedat, ze to nie je az take zle, ak si pravis cely puding a das si jednu misku plus to ovocie, ma to naozaj malo kalorii angela
(ale odporucam tak 1x do tyzdna, nie jazdy den )

O: no ja som zastancom bud zemiaky alebo maso a ZELENINA, ta proste musi byt!
necudujem sa, ze si mala potom nanuk, nebola si poriadne najedena...
a radsej maso dus, jemne opec, uvar, alebo zapec...nikdy NEVYPRAZAJ

Ol:olovrant by mal byt co najmensi zo vsetkych 5 jedal, cize ja odporucam len nejaku zeleninu. :)

V: cottage cheese, uhorky a paradajky su fajn...ale nemusis mat tu sunku.

30min. orbitrek :))))))

2 l vody aj viac niekedy

nie je neskoro jesť o 20:00? chodievam spať 22:00-23:00
a nie je to neskoro, posledne jedlo by si mala zjest 2 hodky pred spanim :))
ak by si mala otazky, napis mi mail, mozem ti poradit, ak budes chciet.
Inak vela stastia :))

iwus93

Katka: gratulujem ti :) ak budeš pokračovať tak to bude určite lepšie a lepšie
Angela: no napr. dneska žiadna chuť na sladké, ibaže mama spravila včera palacinky na dnešny a zajtrajší obed :(( dneska som si dala 2 a zajtra to bude určite len 1! a mááličko marhuľového lekváru lebo bol dosť sladký blee

Katka87

Babky, tak 2 kg isli dole za 3 tyzdne, ked som sa prestala prezierat. Velmi velky pokrok to nie je, ale lepsie jak nic. Obcas si dam na veceru ovsene vlocky, ale mala by som aj castejsie. Chutne to moc nie je, ale zasyti.

brontanaska

baby som tuu zase :) huraaaaaa, mam po tazkej skuske a mozem sa vrhnut do chudnutia. pribrala som asi kilo a pol, ale ako nahle som vysla zo skoly, si vravim a moooozem zacat :) ziadne stresy, ziadne obalovanie nervov sladkym vela pohybu a leto cakaaaaa ( a hlavne plavky ) ttaaak hura do toho. aktualnu vahu sem nedam, lebo som uz po ranajkach a miery si radsej nemeriam lebo ked to porovnam s tym, co som mala, tak ma asi porazi :D ale zajtra vahu aj miery dam, nalacno :) tesim sa babule, vsetko zvladneme ! :)

angela85

tak si kup vysoko percentnu cokoladu s nejakou prichutou a ked pride na teba chut na sladke tak si daj kocku, ked to neprejde tak po pol hodine dalsiu, ale nezabudni ze chut na sladke moze byt len skryty hlad "nizka hladina inzulinu" ked mavas chut na sladke, tak to znamena ze konzumujes malo sacharidov, ale takych co su v chlebe ci v cestovinach, treba aj take potraviny jest, skus grahamove, celozrnne

iwus93

no som si vedomá toho pudingu :/ ale mala som chuť, aspon že som obmedzila sladké lebo to bolo hrozné, a určite to bolo tým že som nepravidelne jedla a potom strašné návaly sladkého....kuracinu mávam často, to len dneska tá fašírka a aj ryby jedávam mňam :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.