Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

velrybka

babenky teraz ma napadlo ze vcera bol prvy letny den :D tak kolko kg ste stihli dat dole do leta? :D a kolko to bude na konci leta? uz teraz sa tesim...dnes som sa statocne drzala :) len mi uz ta zelenina pomaly zacina liest hore krkom a to som na zaciatku maja mala deficit zeleninky...a vy ako strava ok? v poslednej dobe som dost zanedbala pohyb,takze vaha asi nesla dole..a tak strasne sa uz tesim na prazdniny ktore mi zacnu dufam coskoro,este 3 skusky a offf..a potom zacinam na sebe riadne makat,uz teraz to na mne vidno trosku,ak to pojde takto ok dufam,ze uvidim na vahe cislo pod 75kg tak sa odfotim a aj fotku vam poslem aka budem krasna :D ale uz riadne trepem :D dobru noc..drzte sa baby

hanka131

no baby tieto 3 dni som uple pokazila :(((...mozem zacat odznova ale nevzdavam to :)...do leta to uz asi nestihnem ale ja chcem byt stihla navzdy nie len do leta :))..tak idem znova na to

veronn

nooo asponze toho behu sa drzis a verim tomu,ze aj vdaka tomu,ked si aj neschudla,ale urcite si nepribrala.Mne sa teraz dari,lebo som v rakusku a nikto ma nepokusa dobrotami :) Ale zajtra idem domov,tak som zvedava.Ale budem sa snazit to nepokazit...No,operaciu oci som mala a mala som aj mensie problemi s tym a vlastne to este stale nie je uplne v poriadku,ale uz aspon cvicit mozem.Piatok idem na kontrolu,tak som zvedava co mi povedia

angela85

no to ti fakt zavidim to ze to dokazes, mne to nejak nevychadza no ale o dva tyzdne mam znovu dovolenku tyzden, nakupim si same zdrave potraviny a pojdem na chatu relaxovat a tam to skusim aj ja bez tych prehreskov,teraz sa normalne ani neodvazim vazit
a aku si to mala operaciu, tusim si to spominala este pred tym
ale velmi som rada, ze sa drzim aspon toho behu, citim sa pri tom velmi dobre

veronn

ahoj angela,minule som aj na teba myslela,ze co je asi s tebou.No,mne sa teraz konecne dari asi druhy tyzden vazne ze ukazkovo stravovat,bez nejakych prehreskov.Behat este nebeham,lebo som mala medzitym aj operaciu a teraz som zacala aj s posilovnou tu v rakusku,samozrejme budem pokracovat aj doma a miesto behu bola ete stale len rychla chodza.Ale chystam sa teraz ked pojdem domov zacat rano behavat,moja buduca svokricka chodieva rano,tak sa k nej asi pridam.Ved ked to zvladne ona,tak to predsa musim aj ja.No,najblizsie sa vazim az 1.7.,ale nejak to uz az tak neriesim.Jasne,aj nadalej mam ten svoj ciel,ale tesim sa hlavne z toho,ze som zacala troska zdravsie zit a hybat sa...

iwus93

angela85: chodievam tam kde nechodí vela ludí, tak ako tak to zvládam :D kamarát tiež chodí behávať ale tomu sa nechce furt takže tak :D a psa bohužial nemám s tým by som chodila :)

angela85

iwus, urcite chod behavat, ved to neni hamba, mozes ist na take miesto kde behavaju bezne a skus si zo sebou zobrat kamaratku alebo psa

iwus93

veronn: aj beh som zaradila, ale musím priznať že som nebola asi 2 alebo 3 týždne, pretože som len na orbitreku cvičila a niekedy sa hanbím pred ludmi behať :D
ale cez leto budem chodiť lebo chodím do školy a budem mať prázdniny :)

angela85

ahoj veron, ako sa dari? uz si zacala behat. ja uz som tolko porusala moje zasady pri stravovani, ze to uz neriesim, ale beham stale vo svojom volne

veronn

no iwus,ja ti teda asi moc nepomozem.Neviem,urcite by som pokracovala v tom cviceni,popripade este beh zaradila do toho,zevraj aj z toho stihleju nohy a bola trpezliva,casom by sa urcite prejavili vysledky...Drzim palce...