TRAPENIE

Príspevok v téme: TRAPENIE
Lindushiq

Ahojte ja sa tak trapim so svojou postavou:(,vzdy som mala 160 55kg,potom sa mi podarilo schudnut na 50 neskor 45 az 40 jasne ze som dlho nevydrzala lebo ja niesom od prirody chuda,a tak som zacala proberat doslova som zrala ako svina pred zimou som mala 72 bolo to strasne vyzerala som ako hroch pol roka mi to trvalo kym som schudla,tolko som chodila behat teraz na bycikli mam 61kg je to lepsie,ale stale je to strasne vela chcela by som mat minimalne o 10kg menej myslim si ze by to dost urobilo stym ako vyzeram chcem sa prihlasit na tanec aby som ziskala niake kamosky lebo nikto sa so mnou nechce bavit pretoze som skareda a kkkazdy sa za mna hanbi sestru mam modelku a ta mi to takto na roinu povedala,ze si mam hladat kamosky niekde inde som zufala,nikto ma nebere normalne kazdy si zo mna robi srandu

veronn

Moja zlata,v prvom rade by si si mala zacat vazit samu seba.A ak sa s tebou niekto nechce kamaratit,lebo nesplnas nejake kriteria krasy,tak je to dost ubohe a bud len rada,lebo aj tak by to nebolo uprimne kamaratstvo...Co sa tyka toho tanca,tak je to super napad na dostanie sa do formy,schudnut nejake to kilecko,nabrat sebavedomie a aj spoznat novych ludi.