Orgazmus

kaciatko_7

Nie je dobré, že orgazmus len predstieraš... lebo partner si zakaždým pri sexe myslí, že tak ti to robí dobre a nepokúša sa nič meniť, neexperimentuje... chlapi nie sú takí ako my ženy, určite by sa neurazil keby si mu jemne naznačila, že to máš rada inak, alebo či by ste nemohli skúsiť novú polohu... alebo staň sa iniciátorkou zmien počas sexu ty... len veľmi málo žien je schopné dosiahnuť čisto vaginálny orgazmus, ale vo veľkej miere tam hrá úlohu aj samotná poloha...

romanaaaaaaa

dakujem Vám veľmi pekne za rady :) tú polohu od zadu som skúšala aj mi pri tom dráždil klitoris ale nejak newydrží a ja sa nestihnem urobíť :( no newiem uvidím ako dalej

alussska

Poloha odzadu, kedy má partner voľnú ruku a môže Ti v pohode dráždiť klitoris.
Chceto len šikovnosť a tréning, samozrejme aj prispôsobivosť a snaha partnera, aby hľadel prevažne na Tvoje potreby viac, ako na tie svoje.

Jumboo

Skus s priatelom inu polohu. Napriklad nech si ty na nom a drazdi si klitoris pri tom ako budes na nom. Uvidis, ze urcite zazijes orgazmus. Aj my sme mali taketo problemy a je to uz OK. Staci len skusat.

DiJu

Ahojky Romi :) ja mám podobný probleém s orgazmom. Ale vela som už na túto tému prečítala článkov,a tvrdili že aj výmenou antikoncepcie to môže byť. Možno aj ja nemám tu správnu,používam Yadine,ktorá mi sedí,lebo súvisí to aj s chuťou na sex. Tak asi sa poradím s gynekologičkou.

User_37597

v prvom rade chyba je to ze to predstieras...mala si mu to hned povedat a viac by sa snazil a ak stale nic tak patris medzi tie "obdarene" tymto :(

zlatka 19881

romanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D tiež som mala podobný problém ale až po 9 rokov manželstva :-D po výmene partnera sa to zmenilo :-D

lienocka22

V príspevku predtým si uviedla, že ťa spravil raz aj chlap klitoriálne.

Ja si myslím, že to chce len čas. Ja som mala rovnaký problém ešte prednedávnom, ale časom sa to samé vyriešilo. Aspoň, čo sa týka ohladom klitoriálneho.

Väčšina žien vaginálny nemáva vôbec alebo zriedkavo a aj to sú väčšinou zrelé ženy a nie mladé baby.