Mozem byt tehotna aj takto?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna aj takto?
Bebe28

Ahojte,chcem sa spýtať,je možné aby došlo nejak k OTEHOTNENIU ak sme s priateľom NEMALI ESTE NIKDY pohlavný styk a počas celého večera sa ani neurobil,len ma prstoval,na penise mal trochu predejakulatu ale nedotkol sa ho vôbec,len to mal trošku na bruchu a povedala som mu že ma to tam vlhké je to neprijemne a podobne, on si to s rukou prešiel ale vlastne nič tam nebolo lebo to bolo už uschnute celkom da sa povedať ,ruku si poutieral a opäť ma prstoval,je nejaka možnosť aby takto došlo k oplodneniu?....PROSIM PORADTE MI NEJAKO ASPON NORMALNE nie VYSMEVKY :-/ ...

bash.ka

no ta tabletka PO by sa mala uzivat maximalne 2x do roka, kvoli hormonom co obsahuje. ale to ci ti nabura organizmus a cyklus je individualne, mne neurobila vobec nic. a ked sa podobne ,,nehody,, objavuju castejsie, podla mna je lepsie poobzerat sa po dakej HAK

lienocka22

Ničoho sa neboj, šanca, že by si otehotnela je hrozne hrozne moc malá. bash.ka-s tou tabletkou PO, to tiež nie je len tak, zobrať si ju hocikedy. Mala by sa používať len vo výnimočných prípadoch, nabúra ti to celý organizmus. Bebe a ty môžeš byť kludná, bábätko ešte nebude :-))

bash.ka

nabuduce si kup tabletku po, alebo hned aj zajtra, keby si mala podobny problem aby si sa zbytocne nemusela strachovat:) eso v rukave

toto

z toho čo som sa kade tade dočítal, keď to bolo dva dni po menštruácii, nemalo by z toho byť nič... predpokladám že máš tak 16, keď je pre teba oslava dôležitejšia, ako tvoje možné budúce rodičovstvo :)))

Bebe28

to čo sme robili bolo asi dva dni po skončeni mojej menstruacie,a teraz už je to necelý mesiac od toho,mám boľavé naliate prsníky a bolia ma,nadúva ma tak ako stále zvykne pre mojou menstruaciou,nič som celý mesiac nepostrehla,nieje mi ani zle ani nič podobné a test si nestiham kupiť,zajtra ideme už preč na oslavu a podobne ...

toto

tu majú všetci kryštálovú guľu a povedia ti správnu odpoveď :) choď do obchodu , kúp si test a máš istou ;)