Nespravodlivost na mojej strane??:(

Príspevok v téme: Nespravodlivost na mojej strane??:(
VanessKA00

Ahojte....ja by som sa chcela podelit s mojim problemom....na to kolko sportujem...by som mohla mat konecne po roku a pol postavu modelky....och...sportujem skoro kazdy den..striedam beh cca 50-60 min....korcule....na tych byvam vacsinou 1 a pol Hod...nech sa unavim :)a vybijem zo seba vsetku zlu energiu...a nakoniec bicykel ....tak je to rozne..podla toho kde sa vybreriem :)))...ale vacsinou to byva nad hod a pol..niekde v prirode spoznavat nove miesta :)....je pravda ze niekedy zhresim sladkostou..ale nemozem si pomoct ale potrebujem si niekdedy dat nieco sladke....nevravim ze kazdy den..ale 2-3 krat do tyzdna isto :(....nejem ani vyprazane jedla...mastne meso vobec...take veci mi vobec nechutia.....papam sardinky, cottage cheese..mnamky :)...len celozrnne vyrobky...a stale nic..proste ja nechapem....stehna mam hrube..ok...vidno ze su svalnatejsie...ale isto by sa z nich dalo zhodit aj ten nejaky tuk...a brucho..tej spodnej pneumatiky sa ja asi nikdy nezbavim..co ma trapi..lebo to vyzera velmi nepekne na dievcati :(..a este v obtiahnutom tricko..och...to je katastrofa.. :(...fakt neviem...ale uz si zacinam mysliet..ze v tom bude genetika..lebo z mojej rodiny su vsetci taky \"pri tele\"...ale proste..ja som dievca a uz len kvoli svojmu zdraviu sa nechcem obalovat tukom....ako sa vravi v zdravom tele zdravy duch...len keby som schudla cca 5 kilo...:(....mate niekto podobny problem??...alebo vie mi niekto poradit???....dakujem :)

vierka86

jozefmikle@gmail.com
ak chces napis na tento mail, trener ti poradi co robis nespravne, v prvom rade strasne vela kardia, musis mat aj silovy trening v posilovni,druha vec 80 % je strava, niekde musis robit chybu ked sa nemozes dostat do formy, urcite mu napis

Sisi135

Presne to čo som vravela - ješ málo. Len 3x denne?? Treba jesť minimálne 5x. To že ješ posledné jedlo o 5 je chyba, myslím že určite by sa dalo dačo vyšpekulovať čo by ti vyhovovalo

VanessKA00

..na ranajky jedavam ovsene vlocky s jogurtom okolo tej 8...potom obedujem okolo 1...bud to..co doma mame..nejaku ryzu s kuracim masom...alebo si dam tuniaka s cerealnou bagetou....a potom okolo 5 nieco male...a vecer uz nejem..lebo mam problem ked sa vecer najem....ze ma boli potom zaludok a neda sa mi spat...cize najneskor okolo tej 5 mozem jest aby mi nic nebolo...

Sisi135

Ahoj napíš čo si zjedla za celý jeden deň. Možno ješ málo vzhľadom k množstvu športu a telo nechce púšťať tuk
PS: To či ješ málo alebo nie nezávisí od toho aká plná sa cítiš ale koľko energie a B S T prijmeš

majkaaaa

Treba jesť pravidelne a pestro. Podľa toho čo píšeš,naozaj by si mala chudnúť. Ale sa spýtam,ješ 5x denne? To je veľmi dôležité pre zrýchlenie metabolizmu. Ak sa síce zdravo stravuješ,ale len 2-3x denne a k tomu veľa športu,metabolizmus sa spomalí a telo tuky naopak ukladá ako pri diéte.