Chcem s ňou traviť viac času no ona stale menej a menej

Príspevok v téme: Chcem s ňou traviť viac času no ona stale menej a menej
chalan

mam skoro taky istý problém :( som s priateľkou skoro rok ale už neje somnou tak často ako kedysi ... nikedy sme boli spolu aj 8hodin vonku a bolo nam super no teraz sa len hadame kvoli tomu že ja s ňou chcem byť von ale ona chce mať čas aj pre seba samu ... vždy ma nejaku vyhovorku prečo chce isť skvor domov a hneva sa namňa že ju neviem pochopiť... ale keď mne nikoho ineho netreba len ju, nevidim zmysel pozerania televizora alebo čokoľvek robenia keď nesom s ňou. Možno to trocha prehaňam ale takto mi už par vzťahou stroskotalo ale na tomto mi veľmi zaleži a nechcem aby som ju stratil čo mam robiť?

jajka001_

nechaj ju dychat...lebo sa vam vztah rozpadne. kazdy potrebujete priestor pre seba. vzdy je vo vztahu jeden ktory chce byt viac s tym druhym. teraz si to ty. musis si vyplnit cas inym sposobom ako byt stale s nou. o to viac sa budete na sebe potom tesit. ak budete stale spolu, nastane stereotyp a ponorkova choroba.
urcite ma aj vela povinnosti ktore nestiha preto ze je s tebou. aj ty mas urcite co robit. ak nemas zaluby, najdi si nejake, su podstatne pre zivot.

lucia_zv

ahoj,
ja by som ti určite poradila, aby si jej dal priestor. Inak začne mať pocit že ju obmedzuješ(ak ho už nemá)- Možno práve preto si vynucuje čas pre seba, aby tomu zabránila.