keď ľudia neodpisujú na sms

Príspevok v téme: keď ľudia neodpisujú na sms
biela mačka

Dúfam, že nie som sama, ktorá má takéto skúsenosti. Ale serie ma, keď niekomu pošlem sms, kde sa niečo pýtam a ani za niekoľko hodín mi nie je schopný poslať odpoveď. A je mi jedno, či je to potenciálny partner alebo bývalá kolegyňa. Lebo sa domnievam, že keď zavolám a opýtam sa, prečo nereaguje, ja budem vyzerať ako otravná. Lebo ja som taká, že hneď vynadám. Ako to riešite vy, keď vám niekto dlho neodpisuje?

lost

ja som na tom tak, ze neznasam telefonovanie a radsej napisem SMS, ale neznasam klasvesnicu mobilu a tak radsej nerobim nic, no tiez ma vie "vytocit" ak niekomu napisem na ICQ otazku a niekto ju ignoruje :)
hlavne ak je odpoved extremne nutna do maximalne 5 sekund..

Ale zase dnes SMS stoji par halierov :)

Ale hovor este menej, no SMS sa mi paci v tom ze ma clovek cas na reakciu a cas nieco stoji :)
Ak sa niekoho spytam po telefone nieco c ovyzaduje odpoved, tak sa sice da povedat ze si to rozmysli a nech zavolam o par minut/hodin..

Mne sa najviac pacia tie sms od kamosa, ak caka nejaku postu co sme si spolocne objednali, pise rano ze "prislo?" ja ze "nie" on ze "ok" a potom pride postarka za hodinu a napisem mu "prislo" a on ze "super, kdy sa stretneme?" ja ze "dnes?" on ze "o 17?" ja ze "ok" a niekedy sa to takto taha aj na 10 jednslovnych sms :D :D :D tiez nekedy pozeram ze ci je v poriadku, trosku mi tie sms lezu na nervy, ale co uz..

AdamKrt

Vyborne to vystihla jajka001_ Dnes 23:29

Naviac, kopec ludi nerado pise SMS. Ked chces od niekoho nieco, TAK MU ZAVOLAJ, alebo mu to POVEDZ OSOBNE.

Juro_

Mimochodom... prečo píšeš sms namiesto toho, aby si rovno telefonovala? Dnes ťa príde minúta telefonovania lacnejšie než keby si mala posielať 2-3.sms.

Juro_

jajka001_

Priateľstvo je obojstranná záležitosť. Ak reaguje ona, tak by mali aj oni nej, teda ak mína peniaze ona na nich, tak by mali spraviť to isté.

Juro_

Cica, prečo si tému zaradila medzi psychické ochorenia?
Iné by bolo vhodnejšie, lebo ignorancia, alebo nedostatočná interaktivita ešte nemusí byť psychickým ochorením.

jajka001_

biela mačka ak je to dolezite, tak zavolam. sms vacsinou neposielam lebo ak JA nieco chcem tak si dotycny predsa nebude minat peniaze na odpoved pre mna. a lebo ja som taka , ze hned vynadam...no ak si taka, tak sa necuduj ze na teba ludia nereaguju

lucia_zv

Ja prezvonim, lebo vacsinou to tak byva, ze dotycny nieje pri mobile nacapeny a ani si nevsimne, že mu dáka sms prišla.
Ak to nepomôže a ja sa stále nedočkám odpovede, už len vyčkávam kedy sa ozve a vtedy mu dám pocítiť, že ma to naštvalo.
Samozrejme záleží na dôležitosti sms...

Hlavne ostať pokojná..aj keď sa to ľahko hovorí:)