anorexia a neplodnosť?

Príspevok v téme: anorexia a neplodnosť?
snehovica

ahojte,
neviem presne či je to anorexia, alebo bulímia..ved posúdte samé...
veľmi málo jem, vôbec nemám chuť vlastne niečo zjesť, a ak aj niečo zjem, tak si potom vezmem tabletky preháňadla, aby sa to zo mňa dostalo von....tie tabletky jem stále..aj 30 tabletiek denne...už som na nich závislá...mám 161 cm a vážim 42 kga 23 rokov.
Problém je aj v tom, že už som nedostala 3 mesiac menštruáciu....veľmi sa bojím že nebudem mať môcť deti...
ešte som nenavštívila žaidneho lekára...viem opýtate sa prečo? každý deň som si vravela že už začnem jesť, tabletky si už nevezmem...vyliečim sa aj sama a menštruácia príde....stále si to hovorím, no ked príde na jedlo tak je to tu opäť...zjem málo a na to hned 7 tabletiek preháňadla..
prosím vás povedzte mi či ked teraz začnem s liečbou je šanca že sa vyliečim a dostanem menštruáciu...či budem môcť mať ešte deti....
je mi nanič z toho ako si ničím zdravie a život...
ako bude postupovať gynekologička? budem brať na tú menštruáciu nejaké lieky al. injekcie?
je šanca že sa mi vráti menštruácia???
alebo môžem ostať už navždy neplodná?
prosím píšte, som zúfala....

drobcek5

mozno nejaka chyba.aj terz som zi poslala jeden ja som ho dostala ale nemohla som ho precitat lebo tam boli nejke zznaky namiesto pismen

drobcek5

ja som ti neposlala na icq lebo sestra neni doma a neviem kedy pride tak budeme musiet komunikovat takto alcez mailik