Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo nemôžem dýchať?

Príspevok v téme: Prečo nemôžem dýchať?
Rennatka

Asi tri týždne pozorujem suchý dráždivý kašeľ. Pripisovala som to tomu, že veľa rozprávam. Teraz ma sťahuje hrudník, akoby som na ňom mala tehlu, nemôžem sa nadýchnuť až "nadoraz". Na krčnom mi dali Zodac, že mám nosovú sliznicu ako alergik, nikdy som však alergiu nemala.Hrdlo akoby mi zvieral niekto opaskom a roprávam akoby som ho mala obarené, opuchnuté. Mandle ma nebolia, ale tie sliznice vzadu mám červené a rozdráždené. Skončila som na alergológii, kde mi dali kopec inhalačných sprejov -kortikoidy (do nosa Avamys, do úst Giona a Ventolin, tblety Fixit).....nechcem byť ako zásobáreň chémie, a popravde keď čítam tie príbalové letáky, mám panický strach si niečo takéto streknúť do pľúc. Má niekto podobné príznaky? Na jeseň som to mala tiež, vtedy mi obvodná zistila pľúcne mykoplazmy a antibiotikami som ich liečila tiež takmer bezúspešne asi 3 mesiace, kašľala som stále.
Som z toho unavená, nešťastná,mám niečo po 30-ke a chodím po lekároch ako starý človek.Budem vďačná za každý príspevok.