prestala som brat tabletky

Príspevok v téme: prestala som brat tabletky
Ewka12

ahojte baby,
chcem sa spytat ci mate niektora s tymto skusenosti,prestala som brat HAK, lebo mi nerobi dobre,uz som vyskusala vela druhov,bolieva ma hlava,prsia,nechut do sexu,naladova,priberam z nej atd.lenze neviem co teraz lebo mam priatela,sex mame dost casto a dieta by sme chceli az za cca dva roky.Ako sa chranit?prezervativy neznasam,mam sa orientovat podla plodnych dni?ze ked ich nemam moze to dat priatel kludne do mna?ake ine druhy antikoncepcie su dobre ked som este nerodila?

Laurina22

Janka ano pytam sa ta to este raz,nakolko som citala mnozstvo nazorov na Pharmatex a napr.mne ho moj lekar neodporucil.Myslela som to tak,ci ty s nim mas skusenost a ci tebe vyhovuje.

jankaaaaaaaa

laurina22: pisem ze je spolahlivy takmer ako hak a ty sa ma opytas ci si myslim ze je spolahlivy????? pointa??
ewka12: nemam osobne skusenosti ale na nete aj na tomto fore najdes vela prispevkov k pharmatexu, ludia si ho pochvaluju urcite viac ako kondomy, ktore su velmi malo spolahlive

Ewka12

Jankaaaaaa-diki za radu,pozeram ten pharmatex akurat na nete ani som nevedela ze take nieco existuje,mas s nim skusenosti?

Ewka12

ved nevadi keby sa podarilo babo,urcite by som si ho nedala zobrat,ale lepsie by bolo az neskor chapes...bojim sa aj toho ci to nejako neovplyvnuje a da sa otehotniet hned ako ju vysadim alebo telo potrebuje nejaky cas na precistenie od HAK?