ochlpenie u ženy

Príspevok v téme: ochlpenie u ženy
fialka5

Mám problém so zvýšeným ochlpením na tvári,endokrinologička mi odporučila HAK,Máte niekto skúsenosť že to naozaj pomôže.Budem rada ak napíše niekto kto berie HAk práve z tohoto dôvodu.Nerada by som to brala ak by to nepomáhalo aj keď viem,že u každého lieky inak zaberajú.ďakujem za odpoveď.

Lujzika

Ja som si objednala sprej na zabránenie rastu ochlpenia a som spokojná.Treba to pravidelne používať a po čase sa úplne zmiznú chlpky.Ak niekto má záujem na tomto čísle môžete informovať alebo objednať.0948396360

jankaaaaaaaa

ale to ze ma zena nadmerne ochlepnie, znamena ze ma v tele nejaky probblem, ktory laser neodtrani. sice ani hak ho neodstrani natrvalo, ale pocas uzivania hak potlaci tento problem

jankaaaaaaaa

ano pomoze, ale pocitaj s tym ze vysledok sa dostavi az po 1 az 1,5 roku. na zvysene ochlepenie priaznivo posobia hak s najvyssim obsahom hormonov - chloe, diane, minerva. su vsetky tri v podstate rovnake. tieto hak by sa nemali uzivat dlhsie ako 1,5roka, kedze zatazuju telo,. preto ich po tom case treba zmenit na njaku slabsiu napr. Jeanine, Dienorette