stretáva sa s "kamarátkou"

Príspevok v téme: stretáva sa s "kamarátkou"
lulu007

Ahojte,

viete mi poradit?
Moj priatel s ktorym byvam uz aj v jednej domacnosti si v poslednom case neustale smskuje a stretava sa s \\\"kamaratkou\\\"-spoluziackou zo strednej skoly (o ktoru mal vtedy zaujem ale nevyslo to)
...neviem sa s tym zrovnat...stretnu sa po praci a pride domov az neskoro v noci...podotykam, ze ona je slobodna a bez priatela...

..povedala som mu ze mi to vadi, ale vzdy na mna vybehne s tym ze som extremne ziarliva, ze mu neverim a keby s nou nieco mal tak mi nepovie ze sa stretavaju!!!!!!!

Netvrdim, ze ma s nou podvadza, ale zda sa mi to divne, ze sa spolu tak casto stretavaju a pisu si...ja ju vobec nepoznam...neviem o co jej ide!

Prosim poradte, som paranoidna, alebo je to fakt divne?

jajka001.

Muži totiž chcú ženy, ktoré ich potrebujú, obdivujú / to je dobraa kravina. muzi chcu zeny ktore mozu obdivovat a milovat. hento co si popisala nie su muzi ale tvory ktore ta budu podvadzat akonahle prestanes davat najavo svoj nehynuci obdiv k ich uzasnosti

Slobodna

tým, že žena odíde mu určite neukáže aká je silná ale iba to, že na neho kašle a tým pádom siahne po kamarátke. Muži totiž chcú ženy, ktoré ich potrebujú, obdivujú. Nie, určite ho nemusí strážiť ale určite netreba ani dávať partnerovi možnosti, ak niečo hrozí. No a ak sa ospravedlní tak určite preto, lebo bude cítiť vinu a to už bude trošku neskoro. Muži rozmýšľajú úplne inak ako my, ženy.

alle

excita, aj tak si neuvedomi aky je to pocit. Najlepsie bude, ak zacne chodit aj ona von, tak pociti, ze to moze byt druhemu neprijemne, pri inych pripadoch to zacne bud tajit pred "stihackou" aby zase neodisla alebo nehystercila. Nemusi to robit napriek,staci ked sa pekne oblecie a proste vyde si von s kamosom/byvalym spoluziakom, aj tak nie je zdrave sa uplne izolovat.

Excita

Preboha slobodna, preco by mal vyuzit jednu noc keby bola prec prave na sex s "kamaratkou"? Ked s nou chce mat styk, sposob aj miesto sa najde a urcite nebude cakat na to, kedy sa uvolni byt.
Tym, ze zena odide, mu ukaze, aka je silna.
Ak bude sediet doma s pocitom "co ked nieco spolu maju" len preto, aby ho strazila, aby "nahodou" sa nevyspal s kamoskou, zas sa bude trapit len lulu...
Divny nazor, ty ked mas partnera ho sledujes a travis s nim kazdy vecer a noc aj ked prave nemas chut alebo naladu len preto, aby nahodou nebol v dany vecer s inou?

Slobodna

no keď odídeš tak im akurát dáš priestor aby sa s ňou vyspal a ešte aj voľný byt :)
Ja som nepísala aby sa začala nasilu stretávať s nejakým kamarátom ale aby to zahrala, že sa s nejakým stretáva. No veď nech si lulu007 vyberie spôsob aký chce a nech dá vedieť, či bol účinný.

Excita

Lulu, ak mas kde odist, k rodicom, kamoske alebo niekde...tak odid.. v takej situacii je najlepsie odist.. popripade sa na den-dva uplne zatajit.. resp. mu inym sposobom ukazat, ze ho nepotrebujes a nestoji ti ani za hadky.
Hadkami a zlostou to nevyriesite, chlapi take veci najlepsie pochopia vtedy, ked vidia radikalnu zmenu zo strany zeny.
Dohovaranim sa to pravdepodobne nevyriesi, on sa zlakne a uvedomi si, ze robi zle, az ked uvidi, ze kasles nanho..
Urcite sa ty nezacni nasilu stretavat s nejakym "kamaratom" aj ty ako to tu niekto radil, to ho nespacifikuje..vysmeje sa ti.. a on len chyti vacsiu zlost a tak bude mat este vacsiu chut byt s "kamaratkou"...
Ked na chvilku odides, sam pochopi ze to nie je normalne a este sa ti ospravedlni... :)

User_37597

nie nie vsak to nehovorim ze ho hned treba odkopnut..ale ak to robi este aj ked spolu byvaju..no co ja viem...miesto toho aby sedel doma na zadku a cumel do telky s nou alebo sa snou isiel prejst von tak on beha do neskorych hodin von s inou...co ja viem...no predsa len uznaj neni to ok/...ja poznam frajerove kamosky ale to su len take ze ani s nimi von nebeha...ak by som ju nepoznala tak by som sa s nou urcite rada zoznamila a usudila co je to za trubku co nechape ze si ma najst svojho :D
a ja mam kamosa a tiez s nim nebeham po vonku od rana do vecera..ideme sa korculovat a tak a tiez sa to nepaci frajerovy ale dohodli sme sa ze mu nebudem vraviet ze som s nim behala po vonku...je to absurdne jeho ziarlenie lebo on ma babu ja frajera ale predsa len chapem ho..vidis tu nejaky kompromis je....kurnik ale ty si tu stale...ty mas bud nejak malo prace alebo ziadnu :D

Slobodna

No ono zas netreba byť nekompromisný... veď ešte nič hrozné neurobil. To ak má chlap vzťah znamená to, že sa nesmie už nikdy na žiadnu ženu pozrieť, rozprávať sa s ňou alebo si zájsť na kávu? :)) Ono záleží od intenzity, ak sa tá intenzita stupňuje, určite to k niečomu povedie a v tom prípade treba chlapa opäť rafinovane a nenápadne- tak aby mal pocit, že na to vlastne prišiel sám- priviesť na správnu cestu. Bibisa tu predsa nejde o žiadnu pomstu :), ide iba o to, aby sa sám uvedomil. No predpokladám, že lulu007 ho stratiť nechce a zas hneď zahodiť každého chlapa pri prvom náznaku nejakého problému...