ako casto si farbite vlasy?

goccia

ja farbim na tmavy blond s Palette Perfect Mousse a kazdych 4 az 6 tyzdnov, podla toho, kedy si na to spomeniem :))

adka25

ja si farbim na cierno a to kazdych 4-5 tyzdnov. aj ked rada by som sa vratila k mojej povodnej hnedej, ale po 8 rokoch farbenia by to bol zdlhavy proces.

Tyshka

ja si tiez farbim uz 6 rokov ale strasne rychlo mi rastu vlasy strasne rychlo. davam si take rysave take hnedo rysave mam spinavo blond vlasy neni to nejaky problem ako dobre ale nefarbim si moc casto to strasne zniciv lasy raz do 2-3 mesaicoch som spokojna aj ked mi rychlo rastu vlasy da sa to vyddrzat a vobec to neni ani vidno:) sila zvyku:) ked je uz to moc tak si dam farbu::)

Ewka12

ja si farbim cca raz za pol roka farbou a este medzitym melirom.mam spinavy blond,dam si spravit melir blond,potom za par mesiacov Glossy Blond od Loreal,su strasne prirodzene,akoby sa casom vymyla a nie je vidiet ked vyrastaju vlasy,potom zase melir a tak dokola.robim to preto,lebo mam mastne vlasy,tou farbou sa trochu vysusia a melir lebo sa mi paci.

lochness

hehee, tak to ja si farbim tak raz za 2-3 mesiace, davam si tmavohnedo-cervenu (teraz cerstvo po nafarbeni je to krasna ciernocervena dokonca) a aj ked sa mi to vymyva postupne, stale je to celkom pekna tmava farba s cervenym leskom na slnku... odfarbujem len ked uz mi vidno odrasty (mam len o nieco svetlejsie vlasy povodne takze velmi to nekrici :)) nechce sa mi farbit castejsie, nemam na to prachy ani cas ani nahradne vlasy aby som si ich zalozila ak si tieto castym farbenim dokafrem, aj ked chvalabohu zatial nemam problemy s nimi okrem toho ze sa mi trochu mastia, musim ich pochvalit aby sa pekne spravali aj nadalej :)))