Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
Jaro87

Zdravimv poslednych par mesiacoch som si vsimol ze mi zacali vypadavat vlasy,bol som u koznej ta mi predpisala taku vodiku Alpicort,poucivam aj sampobn Fitoval,ale vobec to nepomaha vlasy mi vypadavaju stale tak isto.robili mi aj testy na stitnu zlazu,dopadli v poriadku.nevie mi niekto pradit co je este dobre proti vypadavanie vlasov,alebo pricinu preco mi zacali vypadavat??

macicka99999

ja to mam uz rok vysetrenia ok,alpicort nepomaha marbo aktivator nepomaha...zaraz nebudem mat ziaden vlas... :) rob cim skor nieco lebo ja som to odkladala a .....

RNG

Bezne testy na stitnu zlazu neobjavia vacsinu nizkych cinnosti stitnej zlazy. Doporucujem doplnit selen, zinok a najma jod, tiez vitaminy B(najlepsie stress B zmes obcas) a samozrejme kazdemu odporucujem z roznych dovodov aj vitamin C, E a D-3.

jajkafr

Jaro
ja som mala tiež problém s vypadávaním vlasov a Alpicort mi pomohol... ako často ho používaš? ak ti to nepomáha tak treba pátrať ďalej po príčine... nadmerný stres, potravinová alergia, celiakia, nedostatok vitamínov... problém musí byť niekde ak ti vlasy vypadávajú a predtým nevypadávali... na vine môže byť aj genetika... vypadávanie vlasov sa detí po matkinom otcovi... aké mal dedo vlasy v tvojom veku?