velke prsia

janekMY33

hruza ty co maju velke sa stazuju ze maju velke a tie co maju male sa stazuju ze maju male .Nemozme byt vsetci dokonaly

nana

mat velke prsia je nevyhoda lebo : 1. ak nema taka baba podprsenku tak ovisaju 2.pri behu skacu a boli to 3. nemoze si poradne lahnut na brucho lebo zase to boli .......

donto

moja zuzička má tie najkrajsie prsia na svete. všetky sa možete schovat. ani malé ani velké no proste mnam. aj ked sa roztrháte ani jedna nebudete mat také

terka

vies ja mam pre zmenu male prsia... tie zeny/dievcata ktore maju velke prsia chcu mat male a tie co maju male chcu mat velke. Postau sa pred zrkadlo pozeraj sa na ne a hovor si co vsetko sa ti na nich paci.. po case to bude lepsie uvidis..

gazometer

Vela chalanov si mysli, ze je bomba, ked ma baba velke prsia druhej polovicke sa pacia male pevne...ver mi, na tom nezalezi. Hlavne je aby si mala dobre srdce a nieco v hlave ;o)

idris

Keckosska, skúsim to. Ale na druhú stranu celkom nechápem, ako sa niekomu možu zmenšiť prsia počas cvičenia... to skor naopak, nie? Ved v prsiach nie sú žiadne svaly, alebo sa mýlim? ... a aké číslo košíka mala tvoja sestra vtedy, ak sa smiem spýtat?

keckosska

ja len tolko.Aj moja segra mala v 16 fakt strasne velke prsia a cahlani kukali len tam... mala z toho kopllex, ze ju chcu len, ze ich ma take velke a zacala posilovat- cvicit- urobila si tak aj dobru figuru a zmensili a spevnili sa jej aj prsia. Ak beres antikonc. tabletky tak ich na urcity cas vysad zacni cvicit (Kondom:-) potom daj vediet ako ti to ide. pa